Brezilya’da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış

Brezilya’da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu

Brezilya’da “Şeytanın aklına gelmez” dedirten bir olay yaşandı. Ãœlkenin Sao Paulo kentinde hamile kılığına girerek uyuşturucu tacirliği yapan kadının, karnında taşıdığı karpuz kabuğunda uyuşturucu madde kaçırdığı ortaya çıktı.

KARPUZDAN 2 KİLOLUK KOKAİN ÇIKTI

Uyuşturucu kaçakçısı kadın ülkenin en büyük ikinci kenti Rio de Janeiro’ya giden bir otobüse bindiği sırada dikkat çekti. Yolcular kadından şüphelenince durumu polise bildirdi. Polisin otobüse düzenlediği operasyonda yakalanan uyuşturucu kaçakçısı kadının karnındaki karpuz kabuğundan, 2 kilogram ağırlığındaki 4 paket kokain türü uyuşturucu madde çıktı.

brezilya da hamile taklidi yapan kadin karpuz 13775137 5899 m - Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış

HER SEFERİNDE 100 DOLAR ÖDENDİ

Öte yandan yerel basında çıkan haberlere göre, uyuşturucu tacirinin polis ifadesinde uyuşturucuyu Brezilya’nın başkenti Brasilia’ya naklettiği aktarıldı. Uyuşturucu sevkiyatı için kadına 500 Brezilya reali (yaklaşık 100 dolar) ödendiğini de haberler arasında yer aldı. Kadının bu taktikle kilolarca uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı belirtildi.

KADININ YÖNTEMİ TAKDİR GÖRDÃœ

Sao Paulo Eyalet Askeri Polisi tarafından yapılan açıklamada kadının ‘yaratıcılığı’ takdir edildi fakat bunun hiçbir şekilde hüküm giymesi halinde alacağı ciddi cezayı azaltmayacağını da ekledi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

(Visited 8 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: