Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu
 • Başarı Büyüsü Nedir? 

Başarı büyüsü adındaki bu büyü isminden de anlaşılacağı üzere bir kişinin başarısını kazanabilmesi amacı ile yapılmakta olan ak büyü kategorisinde yer almakta olan ve iyi bir emel güdülerek yapılan büyü çeşididir. Başarı büyüsü yapılan kişi çok kısa bir zaman içerisinde istenilen başarı sonucuna ulaşabilmektedir. Bir kişinin gireceği sınavdan başarılı çıkabilmesi için, bir iş görüşmesine katılacak bir kişinin o iş görüşmesinden olumlu sonuç alabilmesi için, bir kişiye karşı evlilik teklifi edecek olan başka bir kişinin o kişiden alacağı cevabın olumlu olabilmesi için gibi birçok alanda başarı büyüsü yapılabilmektedir. Başarı büyüsü sayesinde kişi girişeceği bir işin sonucunu beklediği gibi alabilmektedir. Başarı büyüsü günümüzde modern bir biçimde sıkça tercih edilmekte olan bir büyüdür. 

Başarı Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Başarı büyüsünün amacına bağlı olarak yapımı da farklı olabilmektedir. Başarı büyüsü genellikle Müslüman büyücülere ya da medyumlara yaptırılmaktadır. Ancak başarı büyüsünün ilmine hakim olan her büyücü ya da medyum bu büyüyü yapabilmektedir. Başarı büyüsü bilgisiz bir biçimde yapıldığı zaman enerji alemindeki ruhani varlıkların habis niyetli olanının (İslam dinine göre cinlerin) yapan kişiye musallat olmasına sebebiyet verebilmektedir. Yalnızca başarı büyüsü değil, hiçbir büyünün ilmine vakıf olunmadan tek başına yapılmasını asla önermemekteyiz.  

Bizler ise siz değerli ve bizim için kıymeti büyük olan okurlarımıza bu yazı içeriğimizde başarı büyüsünün sınava girecek olan bir kişinin başarılı bir sonuç alabilmesi üzerine olan özelliğinin yapımından bahsetmeye çalışacağız. Her şeyden önce şunu demek isteriz ki İslam dinine göre büyünün iyisi ya da kötüsü günahtır. Şayet bir büyüyü yapan kişide yapımına razı olacak olan kişide Allah indinde cehennem ile cezalandırılacaktır.  

Başarı büyüsünde büyü yapılacak olan kişinin bir takım bilgilerine ve materyallerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlar ise; kişinin yüzü net bir şekilde gözükecek olan kağıt üzerinde fotoğrafı, kişiden temin edilecek olan şahsi bir eşyası (cüzdan olur, gözlük olur, tırnak makası olur, kıyafet parçası olur, fark etmez), başarı büyüsü yapılacak olan kişinin vücudundan alınacak olan bir adet parça (tırnak olur, ten parçası olur, saç teli olur, sakal kılı olur, fark etmez), büyü yapılacak olan şahsın annesinin ismi, babasının ismi, kendi ismi, kendi doğum tarihi gibi bilgi ve envanterlere başarı büyüsü öncesi gerek duyulmaktadır. Bunların yanı sıra bu büyünün yapımını üstlenecek olan büyücünün ya da medyumunda büyü önce insan yaşantısından uzak olan, kimsesiz ve terk edilmiş bir mekanda, gece saat 02:00 gibi bir zamanda ve Salı gününü Çarşamba gününe bağlayan gece başarı büyüsünün yapımına başlaması gerekmektedir. Ayrıca büyücünün ya da medyumun başarı büyüsü öncesi defne yaprağı, hurma yaprağı ve ceviz yaprağı gibi materyalleri de büyü öncesi temin etmesi gerekmektedir. 

Başarı büyüsünde ilk olarak büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafının boş bir bölgesine yine aynı kişiden temin edilmiş olan şahsi bilgilerini içerisinde soğan ve sarımsak kabuklarının özlerinin barındığı mürekkep ile işlemesi gerekmektedir. Yine aynı fotoğrafın üzerine büyü yapılacak olan şahıstan alınmış kişisel eşya parçası ve vücut parçasının da içerisine defne, hurma ve ceviz yapraklarının yakılarak küllerinin karıştırıldığı çam sakızı eritilerek yapıştırılması gerekmektedir. 

Başarı büyüsünün son aşamasında ise fotoğraf küçültülerek siyah bir deriye sıkıca dikilip başarı büyüsü yapılan kişinin boynuna takması için bir ip ile tutturulması gerekmektedir. Şayet başarı büyüsü yapılan kişinin bu büyüden haberi yok ise fotoğraf beyaz bir kefen parçasına sıkıca sarılarak kişinin yaşamış olduğu hanesinin yakın bir muhitine gömülmesi gerekmektedir. Başarı büyüsü yapımından sonra 12 gün ile 21 gün gibi çok kısa bir süreçte etkisini gösterebilmektedir. 

 

 • Kilit Büyüsü Nedir? 

Kilit büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere asma kapı kilitleri ile yapılmakta olan kara büyü kategorisinde yer alan büyük bir büyü çeşididir. Kilit büyüsünün yapılma amacı bir kişinin bahtını kapatmak, basiretini bağlamak, şansını sonlandırmak, işlerini bozmak, aşık ise kalbindeki aşkı yok etmek gibi kötü emeller için yapılmaktadır. Kilit büyüsü etkisi çok muazzam olan bir büyüdür ve şayet bir kişiye yapıldığı zaman onu tabiri caiz ise her türlü olumlu durumlara karşı kilitleyerek, tamamen hayattan kopmuş bir duruma getirebilmektedir. Kilit büyüsünün yapımı geçmişten günümüze kadar aktif bir şekilde tercih edilmektedir ve bu büyünün yapımını genellikle Yahudi büyücüler ya da medyumlar yapabilmektedir. Ancak diğer medyumların ya da büyücülerin bu büyüyü tam bir biçimde bilmesi durumunda yapmalarında bir maruzat yoktur. Yalnızca Yahudi büyücülerin ve medyumların kilit büyüsünü yapması ise diğer medyumlara ya da büyücülere nazaran daha etkili olabilmektedir. 

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Kilit büyüsünün yapımı için büyü öncesi seçilecek ortamdan tutunda, gerekli bilgi ve materyallere kadar hazır edilmesi gerekmektedir. Kilit büyüsünün yapılacağı mekan özellikle şehir hayatının aktif yaşantısına uzak, gerekirse harabe bir ev olmalıdır. Kilit büyüsü için tercih edilecek gün ise Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece saat 02:00 olmalıdır. Kilit büyüsünde büyü yapılacak olan kişinin anne ismi, baba ismi, anne doğum tarihi, baba doğum tarihi, kişinin kendi ismi, kişinin kendi doğduğu tarih, kişiye ait olan net bir biçimde edinecek kağıt üstü fotoğraf, kişiden alınması gereken bir parça şahsi eşyası (toka olur, cüzdan olur, kıyafet parçası olur, fark etmez), kişinin vücudundan alınması gereken bir parça örnek vücut parçası (ten parçası olur, tırnak olur, saç teli olur, sakal kılı olur, fark etmez) gibi bilgi ve materyallerinde kilit büyüsü öncesi edinilmesi ve bu büyüyü yapacak olan medyuma ya da büyücüye teslim edilmesi gerekmektedir. Kilit büyüsünde büyüyü yapacak olan medyumun ya da büyücünün de büyü öncesi incir ağacı özü sütü, incir ağacı yaprağı, defne yaprağı, büyüye yardım edecek olan enerji alemindeki ruhani varlıklara yani cinlere atıf edilerek kurban edilecek olan siyah keçiden alınacak olan az bir miktar şah damar kanı, en önemi şey olan bir adet asma kilit gibi materyallerinde büyü öncesi edinilmesi gerekmektedir. 

İlk evvel kilit büyüsü yapılacak olan kişinin fotoğrafının boş bir alanına asma kilit resmi çizilerek bu resmin içerisine yine kişinin şahsi bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir. Ardından kişiden alınan şahsi eşyası ve vücut parçası fotoğrafın bir yerine çam sakızı eritilerek yapıştırılması gerekmektedir. 

İkinci olarak büyüye adak yapılarak kesilen kurbandan alınan şah damar kanının içerisine kişinin fotoğrafı ile birlikte önceden temin edilen asma kilidin bırakılması ve bu esnada da incir ağacı özü sütünün de içerisine eklenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda ise incir ağacı yaprağı ve defne yaprağı da kül olana dek yakılarak, külleri de bu kan karışımı içerisine eklenmesi gerekmektedir. Karışım ise özel bir metal sunak kabı içerisinde özleşene dek karıştırılmalıdır. 

Üçüncü olarak ise resim ve asma kilit bu karışımın içerisinde 1 gün boyunca bekletilmelidir. Diğer gün yine saat 02:00’de yani Cuma gününü Cumartesi gününe bağlayacak gece ise fotoğraf ve asma kilit kan karışımı içerisinden çıkarılarak kurumaya alınmalıdır. 

Son olarak kuruyan fotoğraf ve asma kilit son aşamada asma kilit açılarak fotoğraf üzerinde asma kilit girecek kadar delik açılıp, fotoğraf asma kilit tarafından kilitlenmeli ve büyünün yapıldığı mekana en yakın olan bir mezarlığa gömülmesi gerekmektedir. Böylelikle kilit büyüsü tam anlamı ile yapılmış olup, büyü etkisini 15 gün ile 51 gün arasında tam olarak göstermektedir. 

 • Kaşık Büyüsü Nedir? 

Kara büyü kategorisinde yer almakta olan kaşık büyüsü etkisi çok büyük olan büyülerden bir tanesidir. Kara büyüler kötü emeller için yapılan büyülerin yer aldığı çok geniş bir kategoriye ev sahipliği yapmaktadır. Kaşık büyüsünün uygulanma amacı da evli olan çiftleri birbirinden ayırabilmektir. Kaşık büyüsü evli bir çifte yapıldığı zaman belirli bir süreç içerisinde çiftlerin arasına olmadık sebeplerden ötürü kavgalar, tartışmalar gibi olaylar girmektedir. Çiftler 10 yıl evli ve mutlu olsalar dahi kaşık büyüsünün muazzam etkisi sayesinde günden güne mutsuz hale gelirler. Kaşık büyüsü uygulandıktan sonra görevini tam olarak yerine getirdiği taktirde evli çiftler sonunda soluğu mahkemede alarak, birbirlerinden boşanırlar. 

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Her ne kadar bu yazı içeriğimizde siz kıymetli araştırıp, okumayı seven ziyaretçilerimize kaşık büyüsünün yapımını anlatacak olsak da bu büyü kara büyü kategorisinde yer aldığından dolayı asla yaptırmamanızı önermekteyiz. Kaşık büyüsünü kesinlikle bilgisiz bir biçimde tek başınıza yapmaya kalkışmayınız ya da bu büyünün yapımına vakıf olmayan bir büyücü ya da medyuma kesinlikle bu büyüyü yaptırmayınız. Şayet böyle bir eyleme kalkışırsanız geri dönüşü çok zor ya da mümkün olmayan bir yola girebilirsiniz. Kaşık büyüsünün yapımında öncelikli olarak büyünün yapılacağı ortam çok sessiz, şehir yaşantısından uzak, mümkünse bir mezarlığa yakın yer olmalıdır. Kaşık büyüsünün yapılacağı gün ise Cuma gecesi olmalıdır ve bu büyü gündüz uygulanmamalıdır. Kaşık büyüsünde isminde de belli olacağı üzere bir adet kaşık gerekmektedir ve bu kaşık özellikle ayrı düşmesini istediğiniz çiftlerin hanelerinde ortak kullanmış oldukları kaşıkta olabilir. Ancak bu yine de şart bir durum değildir, sadece kaşık büyüsünün daha tesirli olmasına etki edebilmektedir. İkinci olarak kaşık büyüsü yapılacak olan çiftlerin kendi isimleri, anne isimleri, kendi doğum tarihleri gibi bir takım bilgilerin bilinmesi ve kaşık büyüsünü yapacak olan medyuma ya da büyücüye öncesinde bildirilmesi gerekmektedir.

Üçüncü olarak çiftlerin aynı ortak karede yer aldıkları bir adet fotoğraf, çiftlerin kendilerinin kullanmış oldukları ya da ortak kullandıkları herhangi bir eşya ve çiftlerin kendi vücutlarından alınacak bir parça (tırnak, kaş tüyü, sakal kılı, saç teli, vs olabilir) gibi envanterler gerekmektedir. Kaşık büyüsünün ilk yapımında çiftlerden alınmış olan fotoğrafın boş bir bölümüne kaşık simgesi çizilmeli ve bu simgenin içerisine de yine çiftlerden alınan kişisel bilgileri işlenmelidir. Aynı zamanda fotoğrafın boş bölümlerine kaşık büyüsüne has olan özel ritüel simgeler ve sözlüklerde eklenmelidir. Kaşık büyüsü için ikinci olarak bu fotoğraf kaşığa sarılmalıdır ve üzerine özel kelimeler eklenmiş bir bez parçası yardımı ile sıkıca sarılmadır. Bu fotoğraf bağlı olan kaşık ise tam bir gün bekleyecek biçimde içerisinde incir ağacı sütü, soğan ve sarımsak kabuklarının külleri bulunan siyah bir keçi kanının içerisinde bekletilmelidir.

Kaşık büyüsü için üçüncü olarak kaşık kan içerisinden çıkarılıp, özel kaşık büyüsü çemberi içerisine alınıp, etrafına 4 adet mum yakılmalıdır. Büyü bir süre böyle bekletildikten sonra çember soldan sağa doğru komple silinip, yine soldan sağa doğru olacak şekilde mumlar tek tek söndürülmelidir. Kaşık büyüsü için dördüncü olarak çiftlerden alınmış olan bir parça eşya ile birlikte yine çiftlerden alınmış olan vücut parçaları birbirlerine eklenerek, önce beyaz keçi derisine ardından da siyah keçi derisine sıkıca sarılarak, en son işlemde kaşık ile birleştirilip bir çam sakızı yardımı ile sıkıcı birbirine tutturulup, beyaz bir kefen bez parçasına sarılıp, üzerine de muşamba sarılmalıdır. Bu şekilde kaşık büyüsü tamamlanmış olup, biten büyü yakınında yapılan mezarlığa gömülmelidir. Kaşık büyüsü yapıldı andan itibaren minimum 12 gün ile maksimum 21 gün arasında tutmaktadır. Bunun ile birlikte eğer çiftler çok inatçı ise bu süre minimum 19 gün ile maksimum 91 güne kadar uzayabilmektedir. 

Kabala Büyüsü, yahudiler tarafından çıkarılmış ve uygulamalı olarak günümüze kadar yapılmış bir büyüdür. Kabala Büyüsü sayesinde geleceğinizi görebilirsiniz. Aşk, evlilik, iş, bebek ve daha birçok kehaneti görebilirsiniz.

Çok eski dönemlerde insanlar bu büyü sayesinde gelecekte yaşayacakları kötü durumları öğrenebilirlermiş. Bu büyü yahudi alfabesinin esrarengiz mucizeleri ile yapılır. Toplanan bölünen harflere karşılık gelen bazı kelimeler vardır. Bazı zamanlarda ise herhangi bir malzemeden ya da materyalden hazırlanan muskalar sayesinde bu kehanet daha da güçlü hale dönüşebiliyor.

Kabala Kehaneti herkes tarafından yapılan bir büyü değildir. Oldukça zor ve beyin gücünü yoran bir büyüdür. Uzman olmayan bir medyum tarafından asla yapılamaz. Bu büyü için kendinizin ya da bilgi edinmek istediğiniz kişinin ismi ve soy ismi gerekmektedir. Bu isim ve soy ismin karşısına uygun rakamlar yazılır ve toplama işlemi yapılır. Daha sonra kehaneti görmek mümkün olacaktır. Sevgiliniz size neden terk etti diye kendinize sormaktan vazgeçin. Bunu Kabala Büyüsü sayesinde öğrenebilirsiniz. Gelecekte bir çocuğum olabilecek mi? İş hayatım nasıl yön bulacak? Kendi geleceğinizi ya da istediğiniz kişinin hayatının akışını bu kehanet sayesinde öğrenebileceksiniz.

Sevgili arkadaşlar Kabala Büyüsünde kullanılan her bir rakamın ayrı ayrı anlamları vardır. Kabala Büyüsü aynı zamanda hem aşık etme hemde ayırma büyüsü olarak yapılan çift ağızlı bir büyüdür. Fakat bu büyüyü yapabilmek için kabalistik bilgiye sahip olmak gerekir. Bu büyüyü yapmak için yahudi alfabesindeki harfler ve kabalistik rakamlar kullanılır. Aşık ettirmek için farklı semboller, ayırmak için ise farklı semboller kullanılmaktadır.

 

 • Şirinlik Büyüsü Nedir ?

Şirinlik Büyüsü kişilerin insanlara şirin ve güzel görünmek için yaptırdıkları ak büyüler arasında yer alan masum bir büyüdür.

Hepimiz zaman zaman garip duygulara kapılıp kendimizi beğenmez hatta kendimizi itici buluruz. Bunun için artık dert etmenize gerek kalmadan Şirinlik Büyüsü ile bu sorununuza son verebilirsiniz. Fakat her işin bir uzmanı olduğu gibi büyülerinde uzmanı gerekir. Bu ve bunun gibi birçok büyüyü yaptırmak istediğinizde mutlaka işini iyi yapan uzman bir medyum tercih etmeniz gerekmektedir.

Şirinlik Büyüsü ile birçok özgüveni düşmüş kişiler Medyumlar sayesinde şimdi daha mutlu ve huzurlu bir hayat sürmektedir. Birine karşı bir hoşlanmanız olabilir yada eşinize daha şirin görünmek isteyebilirsiniz. Hayatınızın her alanı için Şirinlik Büyüsü yaptırabilirsiniz. Böylelikle bulunduğunuz ortamda insanlara daha sempatik, sıcak ve şirin görünebileceksiniz.

Sizlere bu büyü nasıl yapılır kısaca anlatmam gerekirse, öncelikle bir ayna şart. Daha sonra okunmuş keçi sütü. Keçi sütü tılsımlı sözlerle bir gece boyunca okunur. Okuma işlemi ilk olarak bir medeyum ile başlatılır. Daha sonra kendisinin ruhani varlıklarının yardımı ile sabaha kadar okunan bu keçi sütünü yüzünüze sürebilirsiniz. İlk olarak aynaya bakarken güneşin aynaya yansıması gerekir. Daha sonra ise gece dolunay çıktığında dolunayın aynaya yansıması ile söylenecek olan tılsımlı sözleri tekrar edebilirsiniz. Unutmadan kalan keçi sütünü dökmeyin çünkü bunun ile duş alabilirsiniz. Böylece yapılan büyü daha etkili olacaktır.

 • Saç Büyüsü Nedir?

Saç Büyüsü çok yaygın bir büyüdür. Yapılışı bakımından hem ak hemde kara büyüler kategorisinde yer almaktadır.

Bu büyüyü yaptırmadan önce öncelikle ayırma, soğutma büyüsü olarak mı yoksa bağlama büyü olarak mı yaptıracaksınız ona karar vermelisiniz. Saç Büyüsü isminden de anlaşıldığı gibi yapılacak kişinin saçı olmadan yapılmamaktadır. Mutlaka büyüyü yaptıracağınız kişinin bir kaç tel saçı olması gerekmektedir.

Ayırma büyüsü olarak yapılacaksa eğer kişinin ismi, doğum tarihi ve bir iki saç teli gerekmektedir. Öncelikle saçları bir kağıda yazılan harfler ve sembolik işretlere doluyoruz. Dolama işlemi yapılırken tılsımlı sözleri unutmuyoruz. Bu işlem bittikten sonra dolanan saçları mumluyoruz. Mumlanan saçlar kurumuş bir ağacın köküne gömülüyor. Bağlama büyüsünde durum biraz daha farklı. Saç Büyüsü yapılışı bakımından birçok farklı şekilde yapılmaktadır. Tek bir şekilde değil birçok malzeme ile yapılır. Bu büyüyü yapmadan önce kişiler anlattıkları ve yaşadıkları durumu analiz edip ona göre nasıl bir büyü yapılacağına karar verilir.

Bazı büyülerde tek bir tel yeterli olacakken bazılarında birden fazla saç teli gerekebiliyor. Bu sebeple kişilerle bir ön görüşme sonucunda hangi malzemeler kullanılacağına karar verilir.

Saç Büyüsü Anadolu da birçok insanın yaptırdığı bir büyüdür. Şuanda da yapılmaktadır. Eski büyüler sürekli olarak yapılmaktadır fakat birçok medyum bu büyüleri kulaktan dolma bilgilerle yapmaktadır.

 • Lamia Büyüsü Nedir?

Lamia Büyüsü mitolojik kadın karakter Lamia’dan alır. Lamia’nın mitolojik çağlarda yapılan bir büyü sonucunda çocuklarını öldürmesiyle bilinen bu büyü tehlikeli kara büyüler arasındadır.

Sevgili arkadaşlar Lamia Büyüsü ayırma ve soğutma büyüsü olarak bilinse de bu büyü kişinin bütün hayatını olumsuz yönde etkileyen, alt üst eden bir büyüdür. Lamia kimdir öncelikle size kısaca onu anlatayım. Mitolojik tanrı olan Zeusun ikinci eşidir Lamia. Bildiğiniz gibi Zeusun ilk eşi Hera’dır. Hera kıskançlığından dolayı Lamia’ya öyle bir büyü yaptırmıştır ki büyünün etkisinde olan Lamia çıldırmış kişi gibi davranmış ve öyle ki en son dönemlerinde kendi öz evlatlarını bile öldürmüştür.

Büyünün nereden geldiğini anlamanız açısından sizlere ufakta olsa bu bilgiyi vermek istedim. Bu büyünün etkisinde olan kişi asla mantıklı hareketler yapmaz. O yüzdene evli bir kişiye ayırma soğutma büyüsü olarak yapıldıysa o evlilik çok geçmeden biter. Kişi büyünün etkisiyle delirmiş gibi hareketler yaparak karşısındaki insanı hayretler içerisine düşürür ve zamanla kendinden soğutur. Sadece kişileri ayırmak için değil sevmediğiniz bir kişiye bile yaptırabiliyorsunuz.

Lamia Büyüsü asla bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zaten yapılsa bile asla bir sonuç elde edemeyeceksiniz.

 • Çingene Büyüsü Nedir?
Çingene Büyüsü, eski tarihlerden beri yapılmakta olup kara büyüler arasındaki yerini almıştır. Kara büyülerin belki de en etkili büyüleri arasındadır.

Bu büyü adından anlaşıldığı üzere ilk olarak çingeneler tarafından yapılmıştır. Kişilerin psikolojilerini, fizyolojilerini bozan bir büyüdür. Çingene Büyüsü kişiyi zamanla etkiler ve sinsi bir şekilde ilerler. Öyle ki büyüye maruz kalmış kişinin bir hastalığı olduğunu düşünüp hastane hastane gezersiniz. Fakat hiçbir doktor teşhis koyamayarak sorunun ne olduğunu da anlamayacaktır.

Çingene Büyüsüne maruz kalmış birçok kişi bu illet zor kurtulmuştur. Ancak iyi bir medyum tarafından bozulabilecek bir büyüdür. Bu büyünün etkisinde olan kişiler zaman içinde hiç yapmayacağı şeyler yapmaya başlar. Aniden sinirlenir ve aşırı tepki vermeye başlar. İnsanlar nefret eder ve kimseyle görüşmek istemez. Yalnızlaşmaya başlar. Geceleri uyuyamaz. Halüsinasyonlar görmeye başlar ve sürekli yataktan sıçrayarak uyanır.

Zamanla yemek yememeye başlar ve her geçen gün kilo kaybetmeye başlar. Şimdi sizlere bu büyü nasıl yapılır kısaca örnek vereceğim. Bunun için öncelikle bir keçi gerekmektedir. Bir adet keçinin kafasını, kalbini, ve gövdesini birbirinden ayırıp 3 ayrı bölgeye gömüyorsunuz. Bunları yaparken gömülen her parçanın başında tılsımlı sözleri de söylemek gerekir. Buradaki amaç kişinin beyni, kalbi ve vücudunu birbirinden bağımsız hareket etmesini sağlamaktır. Kişinin tamamen dengesiz hareketler yapmasını sağlayan Çingene Büyüsü yavaş yavaş etkisini göstererek kişinin tüm vücudunu kontrol altına alacaktır.

Bu büyüyü tek başını yapmaya sakın kalkmayın. Aksi takdirde geri dönüşü mümkün olmayan olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 • Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta Büyüsü, asıl çıkış yeri Azerbaycan olmasına rağmen en çok Anadolu ve Suriye halkı tarafından yapılmaktadır.

Yumurta Büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Yapılışı bakımından genellikle iki kişiyi ayırmaya yöneliktir. Bu sebeple insanlar arasında ayırma büyüsü olarak bilinir ve uygulanır. Yumurtanın sarı kısmı kadını temsil eder. Yumurtanın en iç kısmı yani evin merkezi kadındır. Onu çevreleyen adeta bir zırh görevi gören akı ise erkeği temsil eder. Yumurtanın beyazı ile sarısını ayırmak ile kişileri birbirinden kolayca ayırabilirsiniz.

Bu büyüyü yaptırmak için öncelikle uzman bir medyumun yardımını almanız gerekir. Tek başınıza hiçbir büyüyü yapmanız mümkün olmayacaktır. Büyüyü hazırlamak değil söylenecek tılsımlı sözleri bilmek ve tam anında söylemek gerekir.

 • Boşanma Büyüsü Nedir?

Boşanma Büyüsü bireylerin artık evliliğe devam etmek istememesi ve kişilerden birinin boşanmaya yanaşmaması sonucu yapılan bir büyüdür.

Hayatınızda her şey yolunda giderken zaman içerisinde kendinizi yıpranmış ve yorulmuş hissedip artık evlilikten tat almamaya başlarsınız. Ya eşinizden artık soğursunuz, ya da aldatılmışlığın verdiği kin ve psikolojik travmalardan dolayı boşanmak istersiniz. Evlilik kadar boşanmanın da doğal olduğunu birçok kişi ne yazık ki anlamamaktadır. Anlamayan kişi boşanmaya yanaşmaz ve uzak durur.

Boşanma Büyüsü biraz sabır gerektirmektedir. Büyü yapıldıktan sonra etkisini göstermesini beklemeniz gerekmektedir. Bu süreçte eşinizi sinirlendirmemeli ve ılımlı davranmalısınız. Aksi takdirde büyü etkisini gösteremeyebilir. Tılsımlı sözlerin etkisini göstermesi en az 3 ile 4 hafta sürebilir. Bu dönem içerisinde sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. Boşanma büyü daha çok kişinin zihnini temizleyerek oraya enerjiler göndererek yapılır. Kişinin kafasındaki o boşanma korkusunu kaybetmesi için bu gerekli bir ön çalışmadır. Bunu yapmak içinde sadece büyüleri bilmek yeterli değildir.

 • Resimle Ayırma Büyüsü Nedir?

Resimle Ayırma Büyüsü (Fotoğrafla Ayırma Büyüsü) bu büyü ile ayrılmasını istediğiniz kişi ya da kişileri birbirinden ayırabilir ve sonsuza dek tekrar kavuşmalarını engelleyebilirsiniz. Bu büyü soğutma büyüleri arasında yer alan kara büyü sınıfında bir büyüdür. Bu büyü ile sevmediğiniz kişileri birbirinden ayırabilirsiniz. Ya da sevmediğiniz eşinizi kendinizden ayırmak ve boşanmak içinde bu büyüyü kullanabilirsiniz. İnsanlar genellikle bu büyüyü intikam almak amacı ile kullanırlar. Bir kaç örnek verecek olursam, Sizin sevdiğiniz bir sizle evlenmek istemesine rağmen ailesinin baskısıyla başka bir erkekle evlenmek zorunda kalıyor ve ayrılmak istiyor. Bunun için resimle ayırma büyüsü kullanabilir. Bunun yanı sıra bir kadınla ya da erkekle evlendiniz ve artık eşinizi sevmiyorsunuz, bunu ona söylemek size zor geliyor ve söyleyemiyorsunuz. Bunun içinde resimle ayırma büyüsü kullanabilirsiniz.

Büyünün yapılışına gelince önce bir kişiden ayrılmak mı istiyorsunuz ya da başkalarını ayırmak mı istiyorsunuz bunu belirleyip ona göre işlem yapmalıyız. Birinden ayrılmak istiyorsak ayrılmasını istediğimiz kişinin resmini kullanıyoruz uzaktan bir çifti ayırmak istiyorsak çiftin resimlerini kullanıyoruz. Alınan resimlerin üzerlerine ermenice dua sözleri yazıyoruz ve bir masanın üzerine koyuyoruz. Bir kişiden ayrılmak istiyorsak resmin üzerine beyaz bir mum koyuyoruz ve yakıyoruz. Eriyen mumun resmin üzerine damlamasını sağlıyoruz. Eğer kişileri ayıracaksak 2 resimin ortasına mumum koyup öyle eriyip damlamasını sağlıyoruz. Mum damlaları 7 adet olunca mumu söndürüyoruz. Elimizde ki fotoğrafları ise yine özel ermenice dualar eşliğinde yakıyoruz. Yanan fotoğrafın küllerini ise özel bir dua yazdığımız beyaz bir kağıdın içine koyarak, bir ağacın dibine gömüyoruz. Gömme işleminden sonra ise üzerine su dökerek işlemi tamamlıyoruz.

Resimle ayırma büyüsü çok etkili bir soğutma büyüsü olup çiftlerin ya da kişinin en geç 14 gün içerisinde ayrılmalarını sağlar. Bu büyüyü bozmak için işlem yapılan ağacı bulup içindeki kağıdı çıkarıp özel dualar ile bu kağıdı açmak gerekir.

 • Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir?

Ağız kilitleme büyüsü ile sizin hakkınızda kötü konuşan kişileri susturabilirsiniz. Bu büyünün amacı sizin hakkınızda kötü konuşan insanları susturmak ya da eşler arasında fazla konuşanı dinginleştirmek ve konuşmasını azaltmaktır. Bu büyü sayesinde evliliklerin büyü kısmı kurtulmaktadır. Erkeklerin en çok şikayetçi oldukları konu evde bulunan eşlerinin fazla konuşması ve onları rahatsız etmesidir. Bayanların en çok şikayetçi oldukları konu ise kaynanalarının geveze olması ve gelinleri hakkında kötü konuşmasıdır. Her yıl binlerce evlilik bu nedenlerden dolayı sona ermektedir. Bu tip olayların önüne geçmek için ise bu tip bir büyü yaptırabilirsiniz.

Gelelim büyünün yapılışına Ağız Kilitleme büyüsünü ben kendi mensubu olduğum ermeni kültürüne özgü şekilde yapıyorum. Öncelikle Susturulması istenen kişiye ait bilgiler (adı anne adı doğum tarihi ve fotoğrafı) alınır. Fotoğrafın üzerine ermenice bir dua yazılarak 3 tane kırmızı mumun arasına konur. Mumlar yakılır ve ritüele uygun olarak ermenice sözler söylenir. Bu etkili büyü sözleri fotoğrafın etrafında 7 defa dönülerek tekrar edilir. Bu Ritüele günde 2 kere olmak üzere 1 hafta boyunca devam edilir. 1 hafta sonunda alacağımız fotoğrafın üzerine kişinin ağız kısmına gelecek şekilde yanan mumlardan 1 tanesi alınır ve damlatılır. Bu sayede kişi bundan sonra ne sizin hakkınızda konuşabilir ne de boş yere gevezelik yaparak başınızı ağrıtabilir. Bu büyü sayesinde yolunda gitmeyen evliliğinizin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Ağız Kilitleme büyüsünün diğer bir adı da Dil Bağlama Büyüsü. Halk arasında bu iki isimle anılan büyüde aynı şekilde yapılır ve işlevleri de aynıdır. Bu zamana kadar yaptığım ağız kilitleme büyüsü ile binlerce evliliği kurtardım. Sizin de bu tip sorunlarınız varsa benimle irtibata geçebilirsiniz. Susmasını istediğiniz kişi illa ki eşinizi olmak zorunda değil. İş yerinizde sizin hakkınızda sürekli dedikodu yapan bir, dedikoducu komşunuz, eşiniz, kaynananız, her şeyinize burnunu sokan ebeveynleriniz de bu büyü kapsamında susturulabilecek kişilerdir.

 • Güzel Görünme Büyüsü Nedir?

Güzel Görünme Büyüsü birçok kişinin yaptırmak istediği ak büyüler arasında yer alan masum büyüler arasında yer almaktadır.

Bu büyüyü kadın ya da erkek her iki cinste yaptırabilmektedir. Medyumlar ile sorunlarınıza, size mutsuz edecek he türlü sıkıntılarınıza son verebilirsiniz. Kendisi uzun yıllardır medyumluk ilmiyle uğraşmakta olup, büyüler konusundaki uzman kişiliği ile tanınmaktadır. Yapamayacağı yada bozamayacağı büyü yoktur. Güzel Görünme Büyüsü ile birçok özgüveni düşük kişilerin daha kendinden emin ve mutlu olmalarını sağlamıştır.

Öncelikle sabah erken saatlerde yüzünüze hakiki gül suyu sürerek ayna karşısına geçiyorsunuz. Daha sonar üç tane mum yakarak söylenecek olan tılsımlı sözleri tekrar ediyorsunuz. Bu işlemi aynı şekilde gece dolunay çıktığında dolunayın aynaya yansıyacak şekilde aynaya bakarak söylenecek olan tılsımlı sözleri tekrarlıyorsunuz. Tüm bu işlemler bittikten sonra Medyum safran ve birkaç bitki karışımı hazırlıyor olacak. Bu özel karışım okunmuş olduğundan sizlere olan etkisini çok geçmeden görebileceksiniz. En son olarak bu karışımı 15 gün yüzünüze ve ellerinize sürüp yatacaksınız.

Artık Güzel Görünme Büyüsü sayesinde istediğiniz kişiye güzel görünebilecek ve etrafınızdan olumlu geri dönüşler alabileceksiniz. Fakat bu işlemleri tek başınıza yapmaya kalkarsanız hiçbir tesirini göremeyeceksiniz. Her işin bir uzmanı olduğu gibi bu işlerinde uzmanları medyumlardır. Medyum  güven duyabileceğiniz bir medyum olmanın yanı sıra işini iyi bilen ve sorumluluklarının farkında olan bir kişi olmalıdır.

Medyumluk artık birçok kişinin kolay para kazanma kapısı olmuş. İnternet ortamında çok fazla sahtekar mevcut ve birçoğu inanın ki medyumluktan anlamayan, ilmin gerekliliklerini bilmeyen kişilerdir. Sizlere tavsiyem bir medyum ile çalışmaya karar verdiyseniz öncelik olarak lütfen araştırma yapınız. Aksi takdirde paranızı kaptırdığınız gibi umut ettiğiniz şeye de ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

 • Zayıflama Büyüsü Nedir?

Zayıflama Büyüsü yapılışı bakımından ak büyüler arasında yer almaktadır. Eski zamanlardan beri yapılır ve etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür.

Zayıflama Büyüsü, birçok kilolu insanların başvurduğu ve temiz niyetle yapılan bir büyüdür. Kendinizi dışlanmış ve kötü hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak aynaya her baktığınızda bedeninizi sevmeyerek kendi kendinize özgüveninizi azaltmış olabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak kolay gibi görünebilir fakat diğer büyülerden farklı olarak yapılmaktadır. Mutlaka uzman bir kişi eşliğinde yapılmalıdır.

Bir siyah kağıda beyaz bir kalem ile vermek istediğiniz kiloyu yazıp beyaz bir mu eşliğinde bu kağıdı yakıyorsunuz. Daha sonra küle dönen bu zerreleri tılsımlı sözler eşliğinde yüksek bir yerden havaya bırakıyorsunuz. Eğer evinizde bir saksı var ise ve yeşil yapraklı bir çiçeğe sahipseniz bir hafta boyunca aynı tılsımlı sözlerle çiçeği sulamanız size ekstra olarak bir meditasyon sağlayacaktır. Zayıflama Büyüsü yapıldıktan sonra her sabah mutlaka zihin boşaltma işlemi yapmalısınız. Bu konuda iyi bir Medyum size yol gösterecektir.

 • Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü basireti bağlanmış ve bir türlü ilişkileri rast gitmeyen kişiler tarafından yapılmaktadır.

Evlilik Büyüsü ak büyüler kategorisinde yer almaktadır. Uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde mutlaka olumlu geri dönüşler alacaksınızdır. Fakat günümüz şartlarında herkesin interneti olduğu için insanlar bazen google arama motoruna yazıp kendi başlarına çözüme ulaşmaya çalışıyorlar. Yada uzman bir medyum arayayım derken dolandırıcıya rastlıyorlar.

Öncelikle kısmetiniz kapanmış olabilir. Siz farkına varmadan basiretini bağlayıp, düğüm atmış olabilirler. Size böyle bir büyü yapılmış ise siz farkına bile varmadan bu büyünün etkisi ile maalesef mutsuz bir hata sürersiniz. Her ilişkiniz maalesef olmadık bir sebepten biter. Durum böyle ise, öncelikle beyaz bir makara ipliği sonuna kadar açın. daha sonra tılsımlı sözler eşliğinde tekrar bu makarayı düğümleyin. Tılsımlı sözler düğümlenen basiretinizi tekrar eskisi gibi normal hale çevirmek için. Düğümlenen makara ipliği tekrar yavaş yavaş çözerek tılsımlı sözlerle evinizin balkonundan uçurun.

Böylelikle bağlanan basiretinizi çözmüş olacağız. Daha sonra işlemimiz bitmeyecektir. Bu sefer de kapanan o kısmeti açmak için 1 hafta boyunca Medyumun size vermiş olduğu tılsımlı sözleri her gece yatmadan önce ve sabah uyandığınızda tekrar edeceksiniz. Bu işlemlerin sonunda sizde değişimi hemen fark edeceksiniz.

 • Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma Büyüsü, çok uzun dönemlerden beri yapılmaktadır. Eski zamanlarda birbirini çekemeyen insanlar arasında yaygın olmakla birlikte en kötü şekilde yapılmaktaydı.

Günümüzde Soğutma Büyüsü genellikle gelinini istemeyen kaynana tarafından ya da eşini annesinden uzaklaştırmak için gelin tarafından, eşler arasında, arkadaşlar arasında yapılmaktadır.

Sevgili arkadaşlar öncelikle büyü yapılacak kişinin kendi adı ve soyadı, annesinin adı ve soyadını aldıktan sonra bir adet vesikalık fotoğrafını alıyoruz. Kağıda yazılan kendi ismi ve annesinin ismini bir tabak içindeki una yerleştiriyoruz. Daha sonra fotoğrafının üstüne birkaç tılsımlı söz yazıp fotoğrafı en ufak parçalara bölüyoruz. Fotoğraf parçalarını da bu unun içine yerleştirdikten sonra bir gece boyunca tılsımlı sözler ve ruhani varlıkların yardımı ile bekletiyoruz. Sabaha kadar ruhani varlıklar her şeyi çözecektir.

Daha sonra isterseniz büyü yaptırdığınız kişiyle sürekli görüşme haliniz varsa bu undan bir poğaça yada ne isterseniz yapıp yedirebilirsiniz. Soğutma büyüsü yedirme işlemi ile daha hızlı etki etmektedir.

 • Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk Büyüsü, platonik duygular beslediğiniz, yada sevip de kavuşamadığınız kişilere yaptırmak istediğiniz büyülerdendir.

Gelelim Aşk Büyüsü hakkında size vereceğim ufak tefek önemli ayrıntılara. Öncelikle aşık ettireceğiniz kişinin ve annesinin adını bana söylemenizle bir bakımdan geçiyorsunuz. Ben bakımda gördüğüm şeylerden sonra size nasıl bir büyü yapacağıma karar veriyorum.

Herkese aynı malzemelerde aynı büyü yapılmaz. Birçok medyum kulaktan dolma bilgilerle yalan yanlış büyü yapıyor. Oysa her büyünün yapılışı tek tip değildir. Öncelikle bir erkeği kendinize aşık ettirmek istiyorsanız, uzman bir medyumun yardımıyla bunu başarabilirsiniz. Hiçbir şey namümkün değildir. Bir adet kırmızı iplik, iğne ve aşık ettireceğiniz kişiye at herhangi bir şey gerekmektedir.

Bu anlatacağım Aşk Büyüsü en basit şekilde yapılanıdır. İşlem yapılacak kişiye ait olan herhangi bir eşyayı beyaz bir çarşafa sarıp kırmızı ip ile dikiyoruz. Her dikişte söylenecek olan tılsımlı sözcükler mutlaka kullanılmalıdır. Bu tılsımlı sözcükler büyü yapılan kişiyi adeta size doğru çevirecektir. Daha sonra bu çarşafı akan bir suya bırakmalısınız. Akan su diyorum çünkü akan bir suyun sonu yoktur durmadan akar. Yapılan büyüde de kişinin aşkı akan bir su gibi sürekli durmadan devam edecek.

Sevgili arkadaşlar büyüler anlatıldığı gibi kolay değildir. Evde tek başınıza denememenizi öneririm. Dediğim gibi uzman bir medyum ile çalışma yaptığınız takdirde yaptıracağınız işlemlerin meyvelerini de yemiş olacaksınız. Aşk Büyüsü, derin bir büyüdür. Söylenecek en ufak bir yanlış söz yada yapılacak en ufak bir hata ger dönüşü olmayan sonlara sürükleyebilir.

 • Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü, belli aşamalardan geçen ve tesirini zamanla gösteren bir büyüdür.

Peki bu büyü nasıl yapılır?

Öncelikle aşamalı bir işlem yapılır. Bu büyü çok farklı yöntemlerle yapılmaktadır ve kişiden kişiye uygulamada farklılıklar yapılmaktadır. Çünkü herkesin yaşanmışlığı farklıdır. Kimisi severek ayrılır gider. Kimisi gerçekten bunaldığından terk eder. O sebeple kişilerle bir bakım çalışması yapılarak asıl sorunu dinlemek gerekir. Bakım işleminden sonra yapılacak olan büyü çalışması belirlenir ve ona göre malzemeler hazırlanır.

 • Makas Büyüsü Nedir?

Makas Büyüsü, yapılışı bakımından ak ve kara büyü şeklinde yapılmaktadır. Hem birleştirme hem de ayırma büyüsü olarak çalışma yapılabilir.

Hepimiz hayatımızda olumsuzluklarla karşılaşabiliriz. Bazen kendimiz bu sorunları çözer bazen de uzman bir kişinin yardımına ihtiyaç duyarız. Kendi başımıza çözemediğimiz adeta arapsaçına dönen sorunlarımız için uzman bir medyum desteği ile kurtulabiliriz.

Kendisi aslen ermeni olmakla birlikte uzun yıllardır medyumluk ilmiyle içli dışlı olmuş, ailesinden miras edindiği bu ilmin üstesinden alnın akı ile gelmiştir. Maka Büyüsü ile birçok ayrılan çifti birleştirmiş, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmelerine vesile olmuştur.

Makas Büyüsü iki şekilde yapılır. Size birleştirmek için yapılan Makas Büyüsü nasıl yapılır onu anlatacağım. Öncelikle demir bir makası kırmızı bir ip yardımı ile bağlayarak düğüm atıyoruz. Daha sonra birkaç tılsımlı söz yardımı ile kendinize bağlayacağınız kişinin resmi ve bir ziynet eşyasını alıp kişinin annesinin ismiyle seslenip yine aynı şekilde tılsımlı sözlerimizi söylüyoruz. daha sonra makas, resim ve ziynet eşyayı bir şişe balın içine yerleştirip denize atıyoruz. Bal uzun yıllar kendi kendiniz muhafaza eden bir yiyecektir. Denizde uzun bir alanı kaplar. Böylelikle kişileri birbirine bağlama işlemi daha uzun ömürlü olur ve ilelebet mutlu olurlar.

 • Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani Büyüsü, çok eski toplumlardan olan süryaniler tarafından yapılarak günümüze kadar varlığını sürdürmüştür.

İsminden anlaşıldığı üzere süryaniler tarafından yapılmıştır. Bu sebeple süryanice bilmek gerekir. Çünkü yapılacak olan işlemde süryanice tılsımlı sözler kullanılmaktadır.

İnternet ortamında Süryani Büyüsü yaptığını iddia eden birçok medyumla karşılaştım fakat birçoğu Süryani Büyüsü başlığı altında papaz büyüsü yapmaktadırlar. Sizlere tavsiyem bu tür zavallılara ve yalancılara güvenmeyin. Güvenip bu büyüleri yaptırırsanız bir sonuç alamayacaksınız. Bir medyumla çalışma yapacaksınız lütfen öncelikle o medyumu etraflıca araştırın.

Süryani Büyüsü aslına bakılırsa Mardin’ de çok yapılmaktadır. Süryani Büyüsü, ak büyüler ve kara büyüler olarak iki farklı şekilde yapılmaktadır. Hem birleştirmek için hem de ayırmak için yapılır. Yapılı bakımından oldukça zor ve teferruatlıdır. Malzemelerinde birçok bitki ve sembolik işaretler kullanılmaktadır. Sizlere buradan yazmak isterdim ancak bu büyü biraz karmaşık olduğu için anlamanız güç olabilir. Birleştirmek amaçlı ise kullanılacak olan malzemeler farklı oluyor. Eğer ayırmak için işlem yaptıracaksanız onun malzemeleri biraz daha uğraştırabiliyor.

 • Ermeni Büyüsü Nedir?

Ermeni Büyüsü, isminden de anlaşıldığı üzere hristiyanların büyüsüdür. Bu büyü hristiyanların ritüellerine göre yapılmaktadır.

Ermeni Büyüsü ak büyüler kategorisinde olup çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Yalnız bu büyüyü müslüman medyumlarında yaptığını gördüm. Fakat bu büyü ancak ermeni köklerine sahip bir medyum tarafından yapılmaktadır. Çünkü tamamen hristiyanlık ritüellerine göre yapılmaktadır. Kullanılan tılsımlı sözcüklerde tamamen farklıdır. Bunu da dip not olarak belirtmek istedim.

Şimdi size Ermeni Büyüsü nasıl yapılır bir tane küçük bir örnekle açıklayacağım. Öncelikle bu büyü birleştirme büyüsüdür. Eğer bir erkek ayrıldığı eşiyle tekrar birleşmek istiyor ise, kendi sakalından ve tırnağından bir parça keserek ceviz kabuğunun içine koymalıdır. Daha sonra bu kabuğu beyaz bir iple cevizin kabuğu görünmeyecek şekilde sarmalıdır. Büyü yapılacak kadının saçından birkaç tel alıp yumak yapılan bu ipe doluyorsunuz. Bu saatten sonra işlem tamamen benim ağzımdan çıkacak olan tılsımlı sözcüklere ve ruhani varlıklarıma kalacaktır. Bu işlemde bittikten sonra sevgileri ilelebet sürmesi adına mumyalayıp çınar ağacının dibine gömüyoruz. Çınar ağacı bildiğiniz üzere ömürlük bir ağaçtır.

Ermeni Büyüsü yapılışı bakımından sadece yukarıda verdiğim küçük bir örnekle sınırlı değildir. Üstelik bu büyü tek başına yapılmaz. Kendiniz ya da bu işi bilmeyen bir kişi tarafından kullaktan dolma bilgilerle yapıldığı takdirde hayatınızı kısır bir döngüye sürüklemiş olursunuz. Sizlere tavsiyem işini iyi bilen ve kesin sonuç veren bir medyum ile çalışmanız olacaktır.

 • Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü bilindiği gibi papazlar tarafından yapılmamaktadır. Aslında islam da kara ve ak büyüler sınıflarından kara büyü şeklinde yapılmaktadır.

Bu büyü uzun yıllardır kişiye kendine bağlama, aşık etme, soğutma, yada cinsel tercih farklılığı şeklinde yapılmaktadır. Papaz Büyüsü yapılmış kişi kendine büyü yapıldığını asla fark etmez. Etrafındaki kişiler bunu fark edebilir. Çünkü büyünün etkisinde olan kişi normalinden farklı davranışlar sergilemeye başlar. Bu davranışlar kendisine normal gelse de etrafındaki kişiler tarafından kolaylıkla anormal olduğu anlaşılabilir.

Papaz Büyüsü sizlere yapılmış ise mutlaka farkına varır varmaz bir medyuma danışın ve yardımını alın. Kendi başınıza çözebileceğiniz bir durum değildir. Örneğin evli bir erkeğe aşıksınız ve onu kendinize aşık ettirmek istiyorsunuz. Adet kanınızın ilk damlalarını bu erkeğe içirdiğiniz zaman kesinlikle size aşık olacak ve evliliği sona erecektir. Evliliği biten kadın bu durumu fark eder ise yine adet kanının son damlalarını içirerek eşini evine ve kendisine geri döndürebilir.

Papaz Büyüsü çok eskidir ve birçok yöntemle yapılmaktadır. Sadece kadınız adet kanıyla değil farklı sembolik işaretlerle de yapılmaktadır.

Çok etkili bir büyü olduğundan dolayı asla bilinmedik kimseler tarafından yapılmamalıdır. Aksi takdirde geri getirmeye çalıştığınız eşinizi sonsuza kadar kaybedebilirsiniz. Uzman bir medyum tarafından yapılacak olan büyüler ak yada kara olsun fark etmez size % 100 sonuç verebilir. Fakat internette her önünüze gelene bu tarz işlemler yaptırdığınızda hem paranızı hem de manevi duygularınızı yitirmiş olursunuz.

Son olarak arkadaşlar bu işler oldukça tehlikeli işlerdir. Bu yüzden bu işin ilmini bilmeyen kimseyle bu işlere girişmemek gerekmektedir. İstenmeyen felakete götürecek sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca bu işlerden uzak durmak en mantıklı seçenektir. Tabi ki başına iş gelen veya bir şekilde üzerinde büyü olan insanlar çare aramaktadır. Fakat dediğim gibi temkinli olmakta her zaman fayda vardır.

(Visited 608 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: