Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi

Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu

Birleşik Krallığa bağlı İskoçya‘nın Airdrie kentinde yaşayan 260 kg ağırlığındaki AJ adlı kadın, cinsiyet değiştirmek için bir uzmana başvurdu. 6 yıldır hiç evden çıkmayan ve günlük 5 bin kaloriyle beslenen AJ, acı haberi doktorlardan aldı.

KİLOLARI ENGEL

AJ, vücudunun kendisini yansıtmadığını ifade ederek, “Cinsiyet değiştirmek istedim. Ancak aşırı kilolarım buna engel olmakla birlikte ne zaman öleceğimi de öğrenmiş oldum” dedi. Doktorlar, AJ’nin olduğu gibi yemeye devam etmesi durumunda, aşırı kilodaki 5 veya 10 yıl içinde ölebileceğini söyledi.

35 MİLYON AŞIRI KİLOLU İNSAN VAR

Öte yandan, Birleşik Krallık genelinde 35 milyon dolayında aşırı kilolu kişi bulunuyor. Araştırmalara göre obezlerin yüzde 37’sinin koronavirüsten ölme riski var.

cinsiyet degistirmek icin gittigi doktor asiri kilolarindan dolayi 5 10 yil icinde olecegini soyledi 0 LcJq74La - Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

(Visited 79 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: