Çocuk Ünlüler

Çocuk Ünlüler

Dünyada çok tanınmış çocuk ünlülerin şuanda ki halleri ve oynadığı projeler

Mary-Kate ve Ashley Olsen

Full House ( Bizim Ev ) hatırı sayılır uzun soluklu bir dizi olarak tarihe geçen dizilerden biridir. Bu dizi de ikizleri canlandıran Mary-Kate ve Ashley Olsen artık 30 lu yaşlarını devirmiş ve yine kendi projeleri üzerinden kazanç sağlamaya devam etmektedirler. Şahsen kendimde 40 lı yaşlarda biri olarak ( 41 ) zamanında severek izlediğim bir dizi olan Bizim Ev oyuncuları olan ikizler hala hafızamda yer etmektedir.

İşte onlara ait dizi görseli ve şuan ki halleri ;

Macaulay Culkin

Sanırım Evde Tek Başına serisini izlemeyeniz yoktur. O zamanlarda zirve yapmış filmlerden birisi olarak filmin yıldızı Macaulay Culkin hafızalara kazınmıştır.

Çok eğlenceli ve oldukça fazla beğenildiği için serinin devam filmleri çekilmiştir. Fakat günümüz de Macaulay’ in o eski halinden eser kalmamıştır. Çocukken bu kadar güzel olan birinin yetişkinlikte geldiği hal tüm sevenlerini benim gibi üzmüştür. Bizler izleyiciler olarak Macaulay’ ın yetişkinlikte çok iyi projelerde oynayacak bir Aktör olacağını düşünürken, hayatında yaşadığı olumsuzluklar hem fiziksel hem de iş konusunda kendisinde ağır travmalar bırakmıştır.

Dakota Fanning

Benim çok beğendiğim küçük oyunculardan biridir. Zaten o dönemlerde de güzel pek çok projede oynarken ilerde çok çok iyi bir aktör olacağının sinyallerini veriyordu.

Değişik bir duruşu ve oynarken izleyiciyi gerçek anlamda etkilemesi özel bir yetenek. Umarım pandemi dolayısı ile etkilenen sinema sektöründe uzun yıllar hizmet verir.

Michael Oliver

Problem Çocuk ( Problem Child ) serisinin kahramanı olan Michael Oliver o dönemlerde bizleri oldukça güldürmüştü. Sanırım o dönemler çocuk başrol kahraman furyası vardı ve izleyici kitlesi bunu severek izliyordu. İşte sizlere Problem Çocuğun şimdi ki hali. Sanırım oldukça şaşıracaksınız.

Admin

Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir