En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu

SATIN ALINABİLECEK EN İYİ KABLOLU VEYA KABLOSUZ OYUN KULAKLIKLARI

Oyun maceracıları en yüksek oyun keyfi için en iyi ses, en iyi görüntü sunabilecek ortam cihazlarına ihtiyaç duyarlar. Binbir çeşit model arasında en iyisini bulmak biraz zor olsa da bizler bu konuda size rehberlik edeceğiz. Kablolu veya kablosuz kullanım elde etmek isteyen oyun maceracıları oyun keyiflerinde hangi ürünü tercih edecekleri tamamen kendi se çimlerine bağlı.

Dışarıda harika olanlar olsa da, çok fazla ödeme yapmak, istediğiniz konsol veya platformla çalışmayan bir kulaklık satın almak ya da sadece rahatsız edici olanı almak çok kolaydır. Kulaklıklar hakkında bir veya iki şey bilmek, aramanıza yardımcı olabilir, ancak oyun kulaklıkları, özellikle de kablosuz olanları, yalnızca alışveriş yapmak için daha karmaşık hale getirebilir.

Örneğin, Xbox için üretilen kablosuz kulaklıklar, Microsoft’un tescilli kablosuz protokolü aracılığıyla bir dongle olmadan çalışır. Çoğu durumda yalnızca Xbox konsollarında veya Microsoft’un Xbox Kablosuz Adaptörlerinden birinin takılı olduğu bir bilgisayarda çalışırlar. Tersine, 2,4 GHz kablosuz dongle içeren çok platformlu bir kablosuz kulaklık alırsanız, muhtemelen PS4, PS5, Nintendo Switch (konsolun TV yuvasına takıldığında) ve PC, ancak Xbox’ta çalışmayacaktır. Tercih ettiğiniz platformlar için açıkça destekten bahseden kulaklığı satın almak en iyisidir, aksi takdirde bazı uyumluluk sorunlarıyla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Tabii ki, bunun yerine kablolu bir oyun kulaklığı satın alarak varsayımların çoğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu kılavuz, muhtemelen paranıza değer olsa da, genellikle daha uygun maliyetli ve çevrimiçi olarak kolayca bulunmanın daha zor olduğu eski modellerin aksine mağazalarda karşılaşma olasılığınız daha yüksek olan yeni seçeneklere odaklanmaktadır. Ayrıca, üstte bahsetmek gerekirse, büyük bir kafam var ve bu faktör, bu kulaklıkların rahatlığını nasıl değerlendirdiğimde açıkça önemli bir rol oynamaktadır.

Aşağıda, dock’u aracılığıyla PC, PS4, PS5 ve Nintendo Switch ile uyumlu en iyi çok platformlu kablosuz kulaklıklar , en iyi Xbox kablosuz oyun kulaklıkları ve en geniş çeşitliliği destekleyen en iyi kablolu oyun kulaklıkları dahil olmak üzere birkaç kategori bulacaksınız. konsol denetleyicilerinden telefonlara, tabletlere ve 3,5 mm kulaklık jakına sahip VR kulaklıklarına kadar birçok platform mevcut.

EN İYİ ÇOKLU PLATFORM KABLOSUZ OYUN KULAKLIĞI: HYPERX CLOUD 2 WİRELESS

 PC, PS4, PS5, Nintendo Switch ile uyumlu (yuvasıyla)

 HyperX Cloud II Wireless, ilk kez açmadan önce bile mükemmel bir ilk izlenim bırakıyor. Kafa bandı, çeşitli kafa boyutlarına uyacak şekilde genişler ve kulak kapakları, kafamın etrafında bir sıkışma hissi olmadan kulaklarımın etrafında nazikçe durur. Bardaklar kafamın gerektirdiğinden daha fazla gerilebilir, bu da bana gelecek yıllar boyunca dayanıklı bir seçim olacaklarına dair inancımı veriyor. Bu, aksi takdirde iyi olan birçok oyun kulaklığının çöküşüdür. HyperX uygunluğu yakaladı ve ayrıca Cloud II ile birçok başka unsurda başarılı oldu.

HyperX Cloud II Wireless, her senaryo için yeterli gusto sağlayan dengeli bir sese sahiptir. Basın kafanızı sallamasını istiyorsanız doğru seçim değildir, ancak kulaklığınızın müzik ve sesli sohbetler kadar oyun oynamak için de eğlenceli olmasını istiyorsanız iyi bir seçimdir. Ayrıca Cloud II Wireless’ın USB-C ile şarj olması ve pil ömrünün uzun ömürlü olması hoşuma gidiyor. HyperX, şarj başına 30 saatlik pil olduğunu iddia ediyor ve kulaklık, testlerim sırasında bu sınıra kadar dayandı. Kulaklığın kablosuz menzili ve birlikte verilen 2.4GHz kablosuz alıcı da harika, dairemin hiçbir yerinde düşme yaşamıyor. Her biri alıcıdan yaklaşık 25 fit uzakta olan bir duvarın veya pencerenin diğer tarafında durduğumda bile sabit kalabiliyor.

HyperX Cloud II Wireless - En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

En iyi çoklu platform kablosuz oyun kulaklığı. PC, PS4 ve Nintendo Switch ile uyumludur (bağlantı istasyonuna takıldığında).

Bu fiyat aralığındaki rakiplerle karşılaştırıldığında, Cloud II, düğmeler söz konusu olduğunda basit bir şekilde oynuyor ve sonuç, düzende nasıl ustalaşılacağını öğrenmenin kolay olmasıdır. Ve ihtiyacınız olan tüm işlevler bir ses seviyesi kadranı, güç düğmesi ve bir mikrofon sesini kapatma düğmesiyse, bu size kulak bardaklarına çok fazla düğme sığdırmaya çalışan diğer kulaklıklardan daha iyi uyacaktır. Öte yandan, Discord’da sohbet ederken veya akış sırasında arkadaşlarınızla oyun sesini kolayca ayarlamanıza olanak tanıyan bir oyun ve sohbet ses karışımı kadranı eksik. Bunu birkaç pencereye tıklayarak manuel olarak yapabilirsiniz, ancak aşağıda belirtilen diğer kulaklıklar bunu yapmayı kolaylaştırır. Bu kulaklık ayrıca, etkinleştirmek için sessiz düğmesini basılı tutarak kendinizi konuştuğunuzu (ve etrafınızda olanları duymak) için mikrofon izlemeyi açmanızı kolaylaştırır.

HyperX Cloud II Wireless, Logitech, SteelSeries ve Razer gibi alandaki büyük oyuncular üzerinde ezici bir liderliğe sahip değil. Aslında, kablolu 3,5 mm bağlantı ve Bluetooth desteği ile benzer fiyatlı ve benzer şekilde rahat bir model gelirse ön yükleme yapabilir. Ancak bu henüz gerçekleşmediğinden, HyperX’in amiral gemisi kablosuz kulaklığı PC, PlayStation ve Switch oyuncuları için kolay bir seçimdir.

ASTRO A20 GEN 2

Stro’larAstro’larAstro’nun PS5 ve Xbox Series X / S konsolları için sunduğu yeni A20, piyasadaki birkaç çapraz platform kablosuz kulaklıktan biri olması açısından benzersizdir. Bunlardan yalnızca birini satın almak (PlayStation mavi / beyaz renkte veya Xbox yeşil / beyaz renkte) her iki sisteme de bağlanmanıza izin verebilir. Bununla birlikte, küçük bir sorun var: Kulaklığınızın renk stilinin karşısındaki konsola bağlanmasına izin vermek için ek bir 20 dolarlık kablosuz adaptör satın almanız gerekecek (her kulaklıkta bir adaptör bulunur). Eklenen dizeye rağmen, bu işlevsellik onu hem PS5 hem de Xbox Series X veya S konsollarını alacak kişiler için çekici bir seçenek haline getiriyor.

Bu kulaklıkla hangi platformu kullanırsanız kullanın, Astro’nun A20 Gen 2’si, yukarıdaki Cloud II Wireless’tan daha fazla düğme ve özellik ile doludur. Astro, kulak kaplarına, ekolayzeri bas ve vokal netliği ekleme veya çıkarma isteğinize göre değiştirmek için özel bir düğmeye de sığdırmayı başardı. Uygulamalarınız arasında doğru ses dengesini bulmanıza yardımcı olacak bir oyun ve sohbet ses karıştırma kadranı da vardır. Bu özelliği seviyorum ve ayrıca iyi miktarda mikrofon izleme özelliğine sahip olduğunu biliyorum, böylece dış dünyadan birazcık duyabilirsiniz. Bu kulaklığın mikrofonu çıkmıyor. Bunun yerine, onu sessize almak için yukarı hareket ettirirsiniz, bu da onu yüzünüzden çıkarır.

ASTRO A20 GEN 2 - En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

Çok platformlu kablosuz oyun kulaklığı için ikinci seçim. PC ve Nintendo Switch ile uyumludur (bağlantı istasyonuna takıldığında). Her kulaklık, PS4 ve PS5 veya Xbox Series X / S ve Xbox One için bir USB kablosuz alıcı içeridedir

Astro’nun en son kulaklığı, 120 dolarlık fiyatını göz önünde bulundurarak birçok kutuyu kontrol ediyor. A20 Gen 2, ağırlığının çoğunu başınızın üzerinde bıraktığı için, yukarıdaki HyperX modelinin rahatlığına tam olarak ulaşamıyor. Kulak kapakları sıkışmadığı için acı vermez, ancak bir süre sonra biraz yorgunluğa neden olabilir (bazı çok kötü kulaklık kıllarının üstünde). Ayrıca, ses profilleri arasında geçiş yapan EQ düğmesini takdir etsem de, genel olarak ses kalitesi Cloud II Wireless kadar dengeli ve güçlü değil.

Ancak tek başına özellikleri hakkında konuşursak, daha iyi konsol uyumluluğu istiyorsanız (hem Xbox hem de PlayStation desteğine sahip olmak 20 dolarlık bir maliyetle gelse de) ve fiziksel bir oyun ve sohbet miksajı olan bir kulaklık istiyorsanız, daha uygun fiyatlı bir ikinci seçimdir. A20 Gen 2’nin kablosuz menzilini ve içerdiği kablosuz alıcısını oldukça iyi buldum. Astro, 15 metreye kadar menzil olduğunu iddia ediyor.

DİĞER İYİ SEÇENEKLERE SAHİP KULAKLIKLAR

Kablosuz oyun kulaklıklarının sayısı hızla artıyor.Bu nedenle, kesimi “en iyi” olarak yapmayan, ancak yine de birkaç yönden oldukça iyi olan birçok başka kulaklık seçenekleri var.

Logitech’in G733’ü ( 130 $ ) ikinci kulaklık olmaya çok yaklaştı. Nefes alabilen kulaklık kapaklarıyla rahattır, fiyatına göre iyi bir sese sahiptir ve LED’lerin dikey şeritleri aslında keskin görünür. Kablolu dinleme moduna izin vermeyerek ve oyun-sohbet ses karışımı kadranına sahip olmadığı için işareti kaçırır.

Yine Logitech’ten G Pro X Lightspeed ( 200 $ ), iyi bir yapı kalitesine, USB-C şarjına ve güçlü ses kalitesine sahip olmanın temellerini oluşturuyor. Daha iyi ses yalıtımı ile G733’ün bir adım ötesine geçer. Bununla birlikte, ağır yapısı birkaç saat sonra kafamda rahatsız edici bir şekilde takıldı ve maliyeti haklı çıkarmak için yeterli özellik sunduğunu sanmıyorum.

Audeze Penrose ( 299 $ ), bir telefonu ve konsolu aynı anda bağlamak için Bluetooth desteği, şarj için USB-C ve kablolu dinleme için 3,5 mm bağlantı noktası gibi çok sayıda özelliğin yanı sıra inanılmaz ses kalitesine sahiptir. Bununla birlikte, yüksek fiyatı göz önüne alındığında, baş ölçüme göre neredeyse rahat değil ağır ve çok sıkı ve bence diğer kafalarda da ağır bir şekilde aşınması muhtemel.

Çoğunlukla Nintendo Switch’te oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, SteelSeries Arctis 1 Wireless , kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda en iyi seçeneklerden biridir. Ağırlığı kafanıza nazikçe dağıtan şirketin kayak bandı tarzı kafa bandından yoksun olduğu için süper rahat bir kulaklık değildir. Ancak, doğrudan Switch veya Switch Lite’a takılabilen bir USB-C kablosuz alıcı ile birlikte gelir. Bağlantı güçlü ve kulaklığın 100 dolarlık fiyat etiketi göz önüne alındığında ses kalitesi oldukça iyi .

RAZER KAİRA PRO OYUN KULAKLIĞI

Razer’s Razer’ın Xbox konsolları ve PC için sunduğu yeni Kaira Pro, şirketin şimdiye kadar ki en etkileyici kulaklıklarından biri. Ses kalitesi söz konusu olduğunda aşağıda listelenen HS75 XB ile eşleşmesini çok az kaybediyor, ancak daha fazla özellikle öne çıkıyor. Xbox veya PC’de oyun oynarken müzik dinleyebilmeniz, podcast’ler dinleyebilmeniz veya arama yanıtlayabilmeniz için cihazlara Bluetooth ile bağlanma seçeneği içerir. Kaira Pro ayrıca, USB-C şarjı ve özelleştirilmiş bir ses karışımı için kullanışlı bir oyun ve sohbet kadranı gibi kablosuz bir oyun kulaklığından beklediğim başka özelliklere de sahiptir.

Burada özellikle harika bir özellik, Bluetooth üzerinden bir cihaza bağlandığınızda devreye giren yerleşik mikrofonlardır. Kaira Pro, konsolunuzda oyun oynarken kullanmak için çıkarılabilir bir boom mikrofon içerirken, bu ek mikrofonlar, daha büyük mikrofonu kullanarak görülmek istemediğinizde hareket halindeyken sesli aramalar için kullanışlıdır.

Kaira Pro - En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

Yayınlandığı sırada alınan fiyatlar en iyi kablosuz oyun kulaklığı. Yerel olarak Xbox Series X / S ve Xbox One ile uyumludur. Bluetooth işlevi, telefonunuza, tabletinize veya PC’nize bağlanmayı kolaylaştırır.

Daha önce bahsettiğim gibi, Kaira Pro kulağa harika geliyor, ancak aşağıdaki Corsair modeline karşı koyulduğunda pek sağlam değil. Net ses kalitesi ve daha iyi konumsal ses için titizseniz, sıraları açık ve Razer’in kulaklığı gibi kapalı olmadıkları için ikinciyi tercih edin.

Razer’in kulaklık seti, çoğunlukla ortalama kulak üstü kulaklık setinize benziyor ve uyuyor, bu da Bluetooth işlevi ile bu şekilde kolayca kullanabileceğiniz için idealdir. Kaira Pro’nun yapım kalitesi, özellikle konfor söz konusu olduğunda beklediğimden daha iyi. Başınızın üstüne ve kulaklarınızın etrafına eşit basınç uygular ve sesi içeride tutacak kadar sıkı hissedersiniz.

Xbox kablosuz protokolünden yararlanmak için yapılan çoğu kulaklıkta bulduğum gibi, Xbox konsolunuzla bir dongle kullanmak zorunda olmamanın rahatlığına rağmen, eğer daha iyi kablosuz menzil anlamına geliyorsa bir tane olmasını tercih ederim.

CORSAİR HS75 XB WİRELESS

Eğer Xbox takımına kilitlendiyseniz veya kendinizi PC (Microsoft’un Xbox kablosuz adaptörü ile) ve konsolunuz arasında geçiş yaparken buluyorsanız, Corsair’in HS75 XB Wireless şu anda süper ses kalitesi istiyorsanız tavsiye ettiğim kulaklıktır. Etkileyici ses ve bir dizi birinci sınıf açık kulaklık setine benzeyen bir stil ile beni şaşırtan 150 dolarlık bir model. Sony WH-1000XM3 kablosuz kulaklıklarımı kullanmadığımı en azından bir an için unutturan bomba gibi bir sese ek olarak, saatlerce kullanmak adına çok rahat. Bunlar resimlerde çok daha ağır görünüyor ve çok fazla sıkışma hissi vermiyor.

Bir kulaklıkta beni kazanan genellikle küçük ayrıntılardır ve HS75 XB’de simetrik düğme düzeni. Bu nedenle, düğmelerde ustalaşmak için öğrenme eğrisi düşüktür ve bu model, bir oyun ve sohbet sesli arama, ses ayarı ve mikrofonu sessize almanın kolay bir yolu dahil olmak üzere ihtiyacım olan her şeye sahiptir.

Corsair - En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

Corsair’in HS75 XB için 20 saatlik pil ömrü iddiaları, rakip modellerden biraz daha düşük. Ancak USB-C şarjı, en azından yeniden şarj etmeyi Mikro USB ile takmaktan daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

Bundan Razer Kaira Pro ile bahsetmiştim, ancak kablosuz kapsama alanı burada bir sorun. Yaşam düzeniniz farklı sonuçlar verebilir, ancak bilgisayara takılı Xbox Kablosuz Bağdaştırıcısı ile görüş hattını bozmak veya 15 fitten fazla uzaklaşmak sesin çatırdamaya başlamasına neden oldu. Sanırım Corsair’in bu rotaya gitmektense Xbox ile uyumlu kendi dongle’ını yapmasını tercih ederim. Yine de bu harika bir kulaklık.

DİĞER İYİ SEÇENEKLER

Yukarıdaki seçenekler, para karşılığında en iyi deneyimi sunar, ancak bu, başka sağlam seçeneklerin olmadığı anlamına gelmez. Turtle Beach ve LucidSound gibi üreticilerin diğer kablosuz oyun kulaklıklarını sizler için inceledik.

Örneğin, Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 ( 150 $ ) harika ses çıkarır ve USB-C şarjına sahiptir, ancak oturması sıkıdır ve bir süre sonra takılması rahatsızlık verir. Deneyiminiz kafa büyüklüğünüze bağlı olarak değişebilir.

LucidSound LS15X ( 99 $ ) ve SteelSeries Arctis 7X Wireless ( 150 $ ) da bazı yönlerden iyidir, ancak yeterince iyi değil ki, bunları yukarıdakileri yerine aramanızı öneririm. Her ikisi de Stealth 700 Gen 2’den daha iyi konfor sunuyor, ancak ekstra özellikler açısından nispeten hafifler ve Micro USB ile şarj oluyorlar ki bu da çok zahmetli bir kullanım sunuyor.

PLAYSTATİON’A ÖZGÜ EN İYİ KABLOSUZ OYUN KULAKLIĞI: SONY PULSE 3D (100 $)

PS5, PS4 ile uyumlu

Sony’nin PS4 ve PS5 için 99 dolarlık Pulse 3D kablosuz kulaklığı, aynı zamanda bu listedeki en rahat seçeneklerden biri olan, şaşırtıcı derecede özelliklerle dolu bir kulaklıktır.Tam oturan kulaklıklar için tercihler arasında ve bungie tarzı kafa bandı Sony’nin sağladığı kafa bandı harika. Başınızın üstünden sert bir plastik bant çekmek yerine, bu kulaklık ağırlığını silikon bir banda asılır. Kulaklık kafanın üstündeyken neredeyse ağırlıksız bir his veriyor. Sadece bir not: kulak kapakları daha küçük tarafta ve daha büyük kulakları olan insanlar için o kadar rahat bulunamayabilir.

Pulse 3D’nin başlık özelliği, PS5’in Tempest ses motorundan 3D ses sunma yeteneğidir. Aslında Sony, çoğu kulaklığın 3D efektini bastırabileceğini söylüyor, ancak bu kulaklık gerçekten bunu göstermek için yapıldı. 3D ses desteği oyundan oyuna değişiklik gösteriyor, ancak PS5’in Demon’s Souls’u bunun için harika bir vitrin olarak görüyorum . Bu oyunda, çarpışan kılıçlardan çınlayan yükseklerden orta ve düşük frekanslı sesleri dışarı çıkaran göz korkutucu, ateş püskürten ejderhalara kadar her şeyi duymak münkün. Daha rahatlatıcı bir deneyim için, Astro’nun Oyun Odası da kulağa harika geliyor. Görünüşe göre her yerden gelen küçük sesler var. 3D sesi desteklemeyen oyunlar yine de kulağa hoş geliyor ancak pek de verimli değiller.

sony 1 - En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

99 dolarlık bir kulaklık için konumsal ses kalitesi, ses dengesi gibi özellikleri fiyatı için çok iyi durumda. Çok fazla miktarda bas veya tiz tiz sesler yoktur ,her şey hassas bir şekilde teslim edilir. uzun oyun seanslarında yorgunluğu önlemeye yardımcı oluyor.

Bu kulaklıkla ilgili hemen hemen her şey fiyat için de oldukça etkileyici. Kontroller, Sony’nin PS4 için önceki modelinden biraz daha sezgisel olarak yerleştirilmiş. Pulse 3D, oyun sesini sohbetinizle dengelemenizi sağlayan dokunsal bir rocker içerir ve yalnızca ses seviyesini ayarlamak için ayrı düğmeler vardır. Mikrofon izlemeyi açmak için özel bir anahtarın olması hoşuma gidiyor, bu da dahili iğne deliği mikrofonları aracılığıyla (kendi sesiniz de dahil olmak üzere) dışarıdaki sesin sadece birazını içeri aktarmaya yardımcı oluyor, böylece onları takarken tamamen izole olmuyorsunuz.

Mikrofon kalitesinden bahsetmişken, bu tür mikrofonlar kesinlikle çoğu boom mikrofonla elde edeceğiniz kadar iyi değildir. Örneğin, bazı “s” ve “f” sesleri genellikle karışıktır. Ancak genel olarak bakıldığında, hizmete açıktır.

Pulse 3D, birlikte verilen 3,5 mm kabloyla veya 2,4 GHz alıcıyla eşleştirildiğinde kablosuz olarak dinlemeyi destekler. Buradaki yenilikler USB-C şarjı desteğidir. Sony, bu günlerde kulaklıklara USB-C koyan tek şirket değil, ancak yine de bu kulaklığı şarj etmek için DualSense’inizi şarj eden aynı kabloyu kullanmak güzel.

Sony, şarj başına 13 saatlik kablosuz performans iddia ediyor. Kulaklık, yaklaşık 10 ila 12 saat arasında seyretmektedir bu çok büyük bir sonuç. Tabii ki, gün boyunca oyun oynamayı her bıraktığınızda bir güç kaynağına bağlıyorsanız, bu daha az sorun oluşturabilir.

EN İYİ KABLOLU OYUN KULAKLIĞI: BOSE QC 35 II OYUN KULAKLIĞI

3,5 mm jaka sahip herhangi bir cihazla uyumludur

Bose’s Bose’un QC 35 II oyun kulaklığı en fazla özelliği sunar, ancak bu kılavuzda yer alan diğer kulaklıklardan en yüksek maliyetle. Bir Xbox Series S veya Nintendo Switch’ten daha pahalı olmasına rağmen, bu set değer sunar. Hareket halindeyken Bluetooth ve kablolu 3,5 mm bağlantı ile kullanılabilen QC 35 II kablosuz gürültü önleyici kulaklıklarla birlikte gelir. Listelediğim, gürültü engelleme özelliği olan ve Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanları destekleyen başka seçenek yok. Aynı zamanda bu listedeki en rahat, hafif seçenekler arasında yer almaktadır. QC 35 II’nin kafanızda olduğunu anlarsınız, ancak kulaklarınızı kıstırmaz veya sertçe bastırmaz.

Dahili masaüstü denetleyicisi veya 3,5 mm aracılığıyla USB aracılığıyla bağlanan bir oyun kulaklığı olarak kullanılan QC 35 II, kullanımı kolay bir mikrofon eki ile hafif ve rahat bir seçenek sunar. Bu model, test ettiğim herhangi bir kulaklıkta en iyi gürültü yalıtımını (pil tüketen gürültü giderme özelliği açık olmasa bile) sunar. Gürültü yalıtımı genellikle çoğu kulaklığın karıştığı bir şeydir, ancak bununla eşleşmeyi belirleyebilecek ayak seslerini ve diğer önemli sesleri daha iyi duyabilirsiniz. Gürültü engelleme açıkken, etrafınızdaki her şeyi gerçekten çok sessiz hale getirir – oyunlarınıza daldırmayı artırmak için mükemmeldir. Yukarıda bahsettiğim masaüstü denetleyicisi, güzel bir ses seviyesi kadranı ve mikrofon izlemenin yoğunluğunu ayarlayan düğme dahil olmak üzere daha fazla özellik ekliyor.

bose - En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

En iyi kablolu oyun kulaklığı. Dahil edilen bir USB ses denetleyicisi PC ile uyumludur ve kulaklık, 3,5 mm kulaklık jakı olan herhangi bir konsol veya denetleyiciye veya platformunuz destekliyorsa Bluetooth aracılığıyla takılabilir.

329 $ ‘lık fiyat yüksek, ancak gürültü gidermeye değer veriyorsanız ve bir kulaklığa sahip olmak istiyorsanız, kolayca yola çıkabilirsiniz (ve dönebilen ve kompakt bir boyuta katlanabilen kulak kapakları vardır), bunu kontrol edin. Bose ayrı olarak satmadığı için, QC 35 II kulaklıkların mevcut sahiplerinin maalesef mikrofon eklentisini kolayca alamayacaklarını belirtmekte fayda var.

RAZER BLACKSHARK V2 + SES KARTI

Razer’in güncellenmiş BlackShark kulaklığı, satın alabileceğiniz kablolu bir kulaklık için ikinci öneriler arasında. 100 $ ‘dır, ancak benzer bir tasarıma ve Razer’in 200 $’ lık kablosuz V2 Pro modeline ayarlanmış genel özelliğe sahiptir. Bu aynı zamanda pelüş bir kafa bandı ve çok fazla basınç uygulamayan nefes alabilen kulaklık kapaklarıyla aynı derecede rahat olduğu anlamına gelir.

Bu modelin yapı malzemeleri, nefes alabilirlik söz konusu olduğunda 59 dolarlık BlackShark V2 X’in bir adım üzerinde ve kulaklığın 3,5 mm ucunun takıldığı bir USB ses kartı içeriyor . Bununla biraz daha iyi ses kalitesi elde edeceksiniz. Ayrıca, ses kartını kullanmak, Razer’ın Synapse 3 yazılımında THX uzamsal sesi kullanmanıza izin veriyor, ki bunu pratikte hoş bir katma değer sağlıyor. Razer, ilerleyen popüler oyunlar için uzamsal ses profilleri eklediğini söylüyor, bu nedenle bu özellik ilginizi çekerse, ses kartını kullanmanın birçok yoluna sahip olacaksınız. İlginiz ne olursa olsun, kulaklığın 3,5 mm’lik ucunu çeşitli denetleyicilere ve Nintendo Switch’e de takabilirsiniz.

razer - En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

En iyi ikinci kablolu oyun kulaklığı. 3,5 mm veya birlikte verilen USB ses kartıyla PC ile ve 3,5 mm kulaklık jakına sahip konsollar ve denetleyicilerle uyumludur.

Test sırasında görünen şey, rahat bir oturuş bulmanın neredeyse hiçbir çaba gerektirmemesiydi. Ve birçok kulaklık saatlerce takılacak kadar rahat olsa da, BlackShark V2’yi kafanızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Bir başka hoş dokunuş da, kadranların genellikle sağlamadığı ince ayar ayarlamalarını sağlayan ses düğmesidir.

DİĞER İYİ SEÇENEKLER

Kablolu bir kulaklık almayı taahhüt ediyorsanız, gerçekten ilginç seçenekler var. Yukarıdaki modeller kadar iyi olmasa da ihtiyaçlarınız veya bütçeniz için daha iyi seçeneklerde mevcuttur.

Bose’un kulaklığından daha ucuz olan ve kulağa hala iyi gelen bir şey için, HyperX’in bir PC için Cloud Revolver 7.1 kablolu kulaklığı ( 150 $ ), özellikle rahat bir şey arıyorsanız, kontrol etmeye değer olabilir. Bu model, bu makalenin başında en iyi kablosuz seçimim olan Cloud II Wireless kadar rahattır. Yine de ses kalitesi aynı seviyede değil ve buradaki paket özellikler konusunda oldukça hafif olduğu için fiyat düşene kadar herhangi bir satın alımda beklemenizi tavsiye ederim.

Creative Audio’nun SXFI Gamer ( 130 $ ), basit bir tasarıma ve oyunlar, sesli sohbet veya müzik için dinlemesi keyifli bir ses profiline sahip USB-C kablolu bir kulaklıktır. Bununla ilgili şikayetlerim küçük, boyut ayarlamaları çok iyi tutmuyor ve sesi bazen kafa karıştırıcı geliyor.

Sennheiser EPOS 601 ( 220 $ ), harika ses ve kaliteli bir mikrofonla temelleri belirler. Ancak kulaklık kapakları çok büyük ve bu fazlalık genel tasarımına dökülüyor. Ayrıca, değiştirilebilir yan plakalar ve döndürerek ayarlanabilen ses düğmesi gibi birkaç özel özellik sunmayan nispeten basit bir kablolu kulaklık için de çok pahalıdır. Tamamen ürün tercihleri sizin bütçenize ve hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olmaktadır.

 

(Visited 53 times, 1 visits today)
Mehmet BARIN

Mehmet BARIN

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: