İlginç Ürünler

İlginç Ürünler, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu
  • Zihninizi Rahatlatan Eller Serbest Şakak Masaj Robotu

Hareket halindeyken zihin sağlığınızı iyileştirmek için tasarlanmış bir masaj robotu olan LEROU ile tanışın. Bu robot başınıza takılır ve otomatik olarak şakağınıza, kulaklarınızın ve boynunuzun arkasına masaj yapar. Parmak simülasyonlu mekanizması, bir masör şakaklarınıza masaj yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.LEROU robot, çalışırken ara vermeden sizi tamamen rahatlatır ve rahat ettirir. Bu nedenle, bir sonraki gün verimsiz bir çalışmaya yol açan kötü uyku kalitesine sahip olmak artık yok.

Gerçekten kendim içinde düşünebileceğim bir alet sanırım Türkiye’ de olsa oldukça başarılı satışlar yapabilirler.

Sayfa Linki ve videosunu aşağıya bırakıyorum bakmanızda fayda var.

Hands Free Temple Massage Robot That Calms Your Mind | LEROU

  • Duvara Resim Yapma Makinesi

Aslında iç dekor ve dizayn ile uğraşan şirketler için kesinlikle bu makine şart diye düşünmekteyim. Sonuçta teknolojinin nimetlerinden faydalanmak en mantıklı yatırım yollarından biridir.

Makine için videoyu aşağıya ekliyorum arkadaşlar gerçekten çok etkileyici ve sanırım Türkiye’ de bir kaç firma bu işi yapmaktadır.

  • Taşınabilir Mini Yazıcı

Bu yazıcıyı her yere götürebilir ve kullanabilirsiniz.

  • Akıllı Telefonunuz İçin En Küçük Taşınabilir Renkli Yazıcı

Günümüzde yazıcılar daha akıllı ve daha da küçülüyor. En küçük ve taşınabilir renkli yazıcı “PrinCube” ile tanışın. Yalnızca kağıt üzerine baskı yapabilen diğer hacimli yazıcıların aksine, bu kompakt baskı cihazı hemen hemen her türlü malzeme ve yüzeylere baskı yapabilir.

 

 

(Visited 101 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: