Instagram Güzelleri

Instagram Güzelleri

Instagram Güzelleri ve Kazançları

Sosyal Medya artık vazgeçilmez oldu diyebiliriz, bu yüzden yeni iş fikirleri oluştururken insanlar sosyal medya üzerinden nasıl para kazanabilirim diye kafa patlatmaktadır. Bugün sizlere bu sosyal medya içinde en popüler uygulamalardan biri olan instagram hakkında yazmaya çalışacağım.

Özellikle son bir kaç yıldır çoğunluğu yabancı bayanlar olmak üzere instagram da çıplak veya yarı çıplak resim paylaşmak moda haline gelmeye başladı. Çok fazla instagram kullanan biri değilim fakat bazen işim gereği sosyal medya uygulamalarından biri olan instagramı bende işim dolayısı ile paylaşım ve reklam amaçlı kullanmaktayım.

Fakat nedense biraz instagramı kurcaladığımda önüme bazen çıplak kadınlar denk gelmekte. Eskiden açmış olduğum farklı bir yani bir nevi fake hesabım ile bu kadınlardan bir kaçını takip etmeye başlayınca önüme binlercesi denk geldi. Bende bunun nedenlerini kafamda sorgulamaya başladım. Sonradan dikkatlice baktığımda işi genelde takipçi kastıktan sonra belli bir düzeye gelince ticarete dökmeye başlamışlar. Yani bir nevi beden teşhiri ile kitle oluşturup o kitle sayesinde ya sponsor reklam ya da kendileri için özel bir paralı bir sayfa açarak oradan daha özel resim ve videolarını takipçilerine abonelik ücreti karşılığında sunuyorlar.

İşin asıl garip olan kısmı ise cidden bu kadınların takipçi sayısı çok ama çok fazla. Yani yaptıkları herhangi bir şey yok sadece bedenlerini sergiliyorlar, ne bir doğa fotoğrafı ne de bir güzel bir çalışmaya ait video mevcut. Yine fark ettiğim bir durum daha mevcut arkadaşlar bu durumda şu ilk resimleri daha mütevazi ama giderek daha cesur resimler atmaya başlamışlar. Sanırım bunda etkili olan şey ya takipçi sayısının artışı ya da bu işten artık gelir elde etmeye başlamalarıdır.

Son olarak bende şuna dikkat ediyorum gerçekten sitemizde “Frikik Veren Ünlüler” yazısı hemen hemen her gün en çok hit alan yazılardan bir tanesi, yani ne yazık ki bizim insanımız her şekilde bu cinselliğe aç ve bazılarının dediği gibi cinsellik her zaman satar misali. Bende sizlere bu derlediğim güzellerden bir kaç resim paylaşarak yazımı sonlandırıyorum.

@aundreanarene

@ayishadiaz

@bad.babez

@danii.banks

@ellaa_bellaa

 

@gerihoops

@latinas.oficial

@maluba_tv

@myfitacademy

@playmaterebeca

@sexygirl

@sharreebaby

@soyneiva

@taniabombon

@the_amanda_nicole

@themostwantedgirls_

@toochi_kash

Mehmet BARIN

Mehmet BARIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir