Almanya’da cansız bedenler yakılmaya başlandı

Almanya’da cansız bedenler yakılmaya başlandı, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu

Koronavirüs dünyayı derinden sarsmaya devam ediyor. Almanya‘da bilim insanları virüsün şu ana kadar 17 farklı mutasyona uğramış hali olduğunu açıkladı.

Aşıların mutasyona karşı etkili olması umut edilirken, bu durumdan kurtulmanın en iyi yolunun izolasyon olduğu belirtildi. Mutasyon geçirmiş virüsün Almanya ile çevre ülkelere ulaştığı da sanılıyor.

BİR GÜNDE 60 CANSIZ BEDEN YAKILDI

Dün açıklanan verilere göre Almanya’da 962 kişi daha koronavirüs nedeniyle öldü. Birçok yerde ise koronadan hayatını kaybedenler krematoryumda yakılmaya başlandı.

koronanin 17 farkli mutasyonuna rastlanan almanyada cansiz bedenler krematoryumda yakilmaya baslandi 0 rhaRYBRv - Almanya'da cansız bedenler yakılmaya başlandı

NAZİ KAMPLARINDA DA VARDI

Almanya’da krematoryumlar özellikle Nazi toplama kamplarında meşhur olmuştu. Roma döneminden beri kullanılan krematoryumlar, buralarda yeniden inşa edilmiş ve gazla boğulan ya da çeşitli şekillerde öldürülen Yahudilerin cesetleri buralarda yakılmıştı. Günümüzde krematoryumda genellikle yüksek risk veya bulaşıcı hastalık taşıyan cesetler yakılıyor.

(Visited 18 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: