Metal Monolitlerin Sırrı Çözüldü

Metal Monolitlerin Sırrı Çözüldü, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu

Bir süredir sosyal medyanın gündeminde yer alan ve ilk kez ABD’nin Utah eyaletinde görülen metal monolitler, kaybolduğu düşünülmüştü. Bir anda ortaya çıkan ve bir anda kaybolan bu monolitlerin sırrı çözüldü. Netflix tarafından hazırlanan bir komedi şovunun reklam ayağı olarak karşımıza çıkan bu metal monolitler, pek çok kişinin gündemine girerek aslında şirketin hedefine ulaşmasını sağlıyor.

Metal monolitler için sırrı çözen paylaşım

Hatırlatmak gerekirse ilk olarak kasım ayında ABD’nin Utah eyaletinde, daha sonra ise Avrupa ülkelerinde; Almanya’da, İngiltere’de ve Hollanda’da görülen metal monolitlerin sırrı bir YouTube videosu ile çözülmüş oldu.

Sosyal medyanın da gündemine ”bir anda var olan ve yok olan monolitler” olarak giren konu hakkında yüklenen video işin renginin anlaşılmasını sağladı. Video “Neden tüm dünyada monolitler yaptım?” başlığı ile YouTube’a yüklendi. Söz konusu monolitlerin Netflix’te yayımlanan “Teyze Donna’nın Büyük Eski Eğlence Evi(Aunty Donna’s Big Ol’ House of Fun)” adlı şovun reklamı için dikildiği açıklanıyor.

Videoda ise bu durum açıklanıyor ve metal monolitlerin dikiliş aşaması anlatılıyor. Avustralyalı komedyenler Mark Samual Bonanno, Broden Kelly ve Zachary Ruane tarafından hazırlanan bu şovun reklamı da gerçekten ses getirmiş duruyor zira bu monolitler sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Söz konusu metal monolitlerin sırrını ortaya çıkartan video:

(Visited 13 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: