Muhteşem Ses Muhteşem Yorum – Dilek Günay

Muhteşem Ses Muhteşem Yorum – Dilek Günay

Dilek Günay, 1987′ de Kocaeli’de doğdu. 3,5 yaşında bale kursuna yazıldı ve 3. sınıfa kadar bale eğitimi aldı, üniversiteye hazırlanırken pratik gitar kursuna gitti. Büyük Şehir Belediyesi Konservatuarı Şan Bölümünü kazandı.

Yerel bikaç gazetede gazetecilik yaptı. 14 Şubat kendisi için çok önemli birgün oldu. Şükriye tutkun kendisini konserine davet etti, tanışıp beraber türkü söyleme fırsatını buldu. 2010 yılında ise idolü Zara ile tanıştı.

2012 yılında katıldığı Kral Tv ‘de yayınlanan 0 km programı ile adını duyurdu ve programın sponsorluğunda ilk single şarkısı “Aşka Kandım” ı kliplendirdi. “Aşka Kandım” profesyonel anlamda nitelendirdiği güzel bir çalışma oldu. Şimdi ise yepyeni single’ı “Hasretin Kaldı Bende”yi müzik severlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Dilek Günay’ın kendisine ait olan şarkısının düzenlemesi Mesut Özşahin, mix&mastering ise Candar Köker tarafından yapıldı.
“Hasretin Kaldı Bende” Arpej Müzik etiketi ile 2017 yılında dijital platformlardaki yerini aldı.

2021 yılında ikinci single çalışmasına başlamış olup kendisini Sosyal Medya üzerinde YouTube ve İnstagram adreslerinden takip edebilirsiniz.

Youtube : Dilek Günay

Instagram : dilekkgunayofficial

 

Sizleri muhteşem yorumuyla baş başa bırakıyoruz.

Admin

Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir