Oppo çığır açan bir tasarımla geliyor!

Oppo çığır açan bir tasarımla geliyor!, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu
oppo slide ZZBF cover - Oppo çığır açan bir tasarımla geliyor!

Oppo, geçtiğimiz haftalarda Find X 2021 katlanabilir konsept telefonunu tanıtmıştı ki bu da ticari olarak satışa sunulmanın bir yolu olarak görülebilir, ancak şirket şimdiden ileriyi düşünüyor ve akıllı telefon tasarımında bir sonraki devrimin peşine düşüyor. Şirket, Japon tasarım stüdyosu Nendo ile yeni bir konsept katlanabilir ve kaydırılabilir telefon geliştirmek için işbirliği yaptı. Bu telefon, yedi farklı boyut kullanımına izin veren üç menteşeye sahip.

gsmarena 002 - Oppo çığır açan bir tasarımla geliyor!

Nendo ve Oppo’nun bir basın bülteninde ortaya koyduğu bu sözde “katlanabilir/kaydırılabilir telefon” un arkasındaki fikir, insanların el cihazlarından daha fazla işlevsellik isteme fikrinden geliyor. Telefonun şeklini değiştirme esnekliğini kullanarak, kullanıcılar duruma göre boyutu değiştirme olanağına sahip olacaklar.

EpKobyFVgAELBta?format=jpg&name=medium - Oppo çığır açan bir tasarımla geliyor!

Oppo, üç menteşeli yeni katlanabilir konsept telefonu tanıttı

Konsept ayrıca gömülü bir kalem içeriyor. Her iki durumda da Oppo, bu cihazın gerçeğe dönüşmesi için hala zaman olduğunun farkında, ancak ileriye bakmak ve yeni inovasyon yolları bulmak her zaman önemli.

gsmarena 003 - Oppo çığır açan bir tasarımla geliyor!

Her iki şirket de aynı zamanda kulaklık çiftinin bir kasaya/güç merkezine bağlandığı bir TWS konsepti üzerinde çalıştı, aynı zamanda birbirlerine bağlanıp her zamanki kadar kompakt hale gelebilecekler. Kasa, kablosuz şarj ile akıllı bir hoparlörün üzerine yerleştirilebilecek ve müzik hoparlörde çalmaya devam edecek.

gsmarena 005 - Oppo çığır açan bir tasarımla geliyor!

(Visited 8 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: