Sosyal Medya Hizmeti Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Sosyal Medya Hizmeti Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Günümüzde sosyal medyanın önemi tartışılmaz, bu yüzden ülkemizde ve pek çok ülkede bu sektör için pek çok firmalar kuruldu.

Ülkemizde de özellikle çok talep gören Sosyal Medya Hizmetleri için pek çok kuruluş mevcut.

Bugün sizlere bu kuruluşlardan biri olan FollowLikes.Net adresini tanıtmaya çalışacağım.

Sistem öncelikle Sosyal Medya Takipçi, Beğeni, İzlenme, Abone vb. hizmetleri sağlamak için servisler sunmaktadır.

Bu tarz sistemlerden daha önce hizmet alan pek çok kişinin aslında memnun olmadığı görülmüştür. Özellikle instagram takipçi ve youtube abone hizmeti çok tercih edilmektedir.

Fakat bu tarz servisleri satın alan müşterilerin en büyük sıkıntısı bu hizmetlerin genellikle bot hesaplar tarafından gerçekleştirilmesidir.

Aslında bot hizmetler hemen hemen bu sektörde hizmet veren tüm firmaların servis listesinde mevcuttur. Ucuz olduğu için bu servisler çok fazla talep görmektedir.

Fakat servisi alan kişi yada firma genellikle bu fiyat olayını göz ardı etmektedir. Bu yüzden de verilen siparişler gerçekleşmiş olsa da bir kaç gün içinde gelen takipçi veya abonenin neredeyse tümü silinmektedir. Yani aslında bir kaç günlük bir hizmet alınmış olmaktadır. Bu yazı da özellikle bu duruma açıklık getirip artık bu tarz sistemlerden hangi hizmetleri alabilirsiniz diye açıklayıcı bilgiler sunacağım.

Şimdi bu hizmetlerden olan FollowLikes.Net i neden tanıtıyorum daha iyi anlamanızı sağlayacaktır diye umuyorum.

Öncelikle bu tarz bir hizmeti alırken matematik hesabı yapmanız gerekir. Örneğin Instagram Takipçi alacaksanız ve bu miktar 1K yani 1000 takipçi olsun. Şimdi bu sisteme girdiğinizde bu hizmet için karşınıza birden fazla seçenek gelecektir.

Örneğin 1K Takipçi fiyatı 10 TL ile 100 TL arasında olabilir. Şimdi bu en ucuz paket zaten sistemin açıklama kısmında da belirtildiği gibi bot hesaptır. Instagram algıladıgı an gün içinde veya bir kaç gün içinde silecektir bu hesapları.

Burada asıl atlanılmaması gereken durum bu tarz bir data oluşturmak yani gerçek kullanıcı datası oluşturmak hem zor hem de pahalıya patlayacaktır. Örneğin siz şahsınız olarak böyle bir data havuzuna üye oldunuz ve yapılan iş başına para alacaksınız.

Siz kendinize bir sorun 10TL lik hizmet vermek için bir sistem kar marjı diyelim %25 yani 2,5 TL de sisteme kalacak şekilde bir hizmet verebilmesi için sizin gibi üyelere takip başına 0,0075 TL ödemesi gerekiyor. Bu durumda hiçbir üye bu işle uğraşmaz çünkü bu üyeler 1000 işlemden ancak 7,5TL kazanabilir.

Doğal olarak bir müşteri olarak bunları hesap etmelisiniz. İşte burada bu tarz sistemleri yapan gorevnet.com gibi kaliteli gerçek kullanıcısı olan hizmetlerden data hizmeti almanız gerekiyor.

Örneğin ben yeni bir sayfa açtım ve bu sayfa da ürünlerimi pazarlıyorum ama sayfaya takipçi getirmem gerekiyor. İşte eğer gerçek organik etkileşime giren takipçileri alabilmek için kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Bu durumda gorevnet.com gibi sitelere teklif verebiliyorsunuz, örneğin 1000 takipçi için 1000 TL veya 2000 TL bütçe ayırdım deyip yapılacak hizmetin daha hızlı ve gerçekten kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu sayede sistem kendine %25 i ayıracağı için üyelerine hizmet başı 0,75krş veya 2000TL kaynak ayırdıysanız 1,5TL gibi bir rakam verecektir. Bu sayede sayfanıza gerçek kullanıcı gelmiş olacaktır.

Fakat ülkemizde ne yazık ki bu gibi sistemlere ciddi anlamda yatırım yapanı bulmak zordur ve bu belirttiğim fiyatlar, talep eden şahıslar için genelde uçuk bir rakam olarak görünmektedir.
Yine şunu unutmamak gerekiyor ” para kazanmak için, para harcamanız gerekir ” bu kaçınılmaz bir gerçektir.

Umarım buraya kadar açıklayıcı oldum. Son olarak FollowLikes hizmetini bende kullanıyorum ve memnunum öncelikle hizmet açıklamaları doyurucu bilgiye sahip. Yani ucuz bir servis aldığınızda aldatmaca yaşamıyorsunuz çünkü açıklamada bu hizmetin garantisiz veya gelen takipçi vb. şeylerin tamamen silinebileceği belirtilmiştir.

Özellikle instagram takipçi konusunda benim şahsi kanaatim ya gorevnet.com gibi sitelerden paraya kıyıp düzgün hizmet almak ya da FollowLikes.Net içinde ki Çekilişle Takipçi hizmetini almaktır.
Çekilişle gelen takipçilerde etkili ve etkileşimlidir. Fakat şunu da asla unutmayın bu tarz hiçbir sistem sizlere %100 garanti veremez, verecekleri tek garanti takipçi vb. hizmetin size gelmesidir. Yani kalıcı olacağına dair hiçbir sistem garanti veremez ki bu da doğal bir durumdur. Yani siz de bu sistemlerden birine üye olup görev veya çekiliş neticesinde takip ettiğiniz sayfayı bir süre sonra beğenmeyip bırakabilirsiniz.

Yazımın artık sonuna geliyorum tavsiye ettiğim sistem olan FollowLikes.Net adresini isterseniz web adresinden inceleyebilirsiniz.

Admin

Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir