Twitter, Trump’ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney’in hesabını askıya aldı

Twitter, Trump’ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney’in hesabını askıya aldı, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu

ABD’nin eski Başkanı Donald Trump‘ın hesabını süresiz askıya aldıktan sonra bir kez daha gündeme gelen Twitter, bu kez de İran Lideri Hamaney’in hesabı için harekete geçti.

SÜLEYMANİ’NİN ÖLDÜRÜLMESİNE ATIFTA BULUNULDU

Hamaney’e ait kurumsal hesaplardan “khamenei_site” tarafından yapılan paylaşımda, Trump’ın emriyle İran Devrim Muhafızları Ordusuna bağlı Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani’nin öldürülmesine atıfta bulundu.

TRUMP’IN GOLF SAHASINDA FOTOĞRAFI TASVİR EDİLDİ

Trump’ın bir golf sahasında, drone saldırısının hedefinde olduğunu tasvir eden görsel “İntikam kaçınılmazdır” notuyla söz konusu hesaptan paylaştı.

HESAP ASKIYA ALINDI

Bunun üzerine birçok sosyal medya kullanıcısı, Twitter’a Hamaney’in hesabını askıya alması çağrısında bulundu. Twitter, çağrılara uyarak paylaşımın yapıldığı hesabı askıya aldı. Öte yandan Hamaney’in daha yoğun kullandığı hesaplarının hala açık olması ise dikkati çekti.

twitter trumpin fotografini paylasip intikam cagrisi yapan hamaneyin hesabini askiya aldi 0 LvePdqyM - Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı
(Visited 19 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: