Ubisoft Plus, Google Stadia ve Amazon Luna’ya Dahil Oluyor

Ubisoft Plus, Google Stadia ve Amazon Luna’ya Dahil Oluyor, OkuGit.Com - Tarih, Güncel, Kadın, Sağlık, Moda Bilgileri Genel Bloğu

Ubisoft ve Google, Ubisoft Plus‘ın (eski adıyla UPlay Plus) artık Google Stadia üzerinden kullanıma sunulacağını duyurdu. Yani herhangi bir abone, desteklenen cihazlarda bulut tabanlı olarak Ubisoft oyunlarını oynayabilecek.

Ubisoft, bu desteğin tüm kullanıcılara ulaşmasının birkaç gün sürebileceğini ve şu anda yalnızca ABD aboneleri tarafından kullanılabileceğini söylüyor. İlgilenen kullanıcıların Ubisoft+ sitesine giderek abone olması ve Stadia hesabını bağlaması gerekiyor.

ubisoft plus google stadia ve amazon lunaya dahil oluyor 0 kkXkpA8n - Ubisoft Plus, Google Stadia ve Amazon Luna’ya Dahil Oluyor

Stadia kullanıcıları artık Assassin’s Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising ve Watch Dogs: Legion gibi yeni oyunları oynayabilecek. Ayrıca abonelerin Google Stadia Pro aboneliğini alma şartı bulunmuyor.

Ubisoft Plus ayrıca Ekim ayında beta olarak kullanıma sunulan Amazon Luna bulut oyun hizmetine de mevcut olacak. Son olarak Ubisoft’un oyun hizmetinin 100’den fazla oyuna sahip olduğunu not düşelim.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Admin

Admin

Yorum Yazabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: